Transportas

Ką svarbu žinoti ruošiantis vairavimo teorijos egzaminui

Jei mokotės vairuoti lankydami vairavimo mokyklos organizuojamus vairavimo kursus, tuomet jau žinote, kad baigus mokymus, pirmiausia turėsite „Regitroje“ išlaikyti vairavimo teorijos egzaminą ir tik tuomet jums bus leista laikyti praktinio vairavimo egzaminą. Todėl Kelių eismo taisyklių ir vairavimo teorijos išmanymas yra labai svarbus ir kertinis elementas norint gauti vairuotojo pažymėjimą.

Vairavimo teorijos egzaminui ruoškitės vairuodami

Vairavimo teorijos egzamine yra daugybė klausimų, susijusių su praktinėmis situacijomis dalyvaujant eisme. Todėl vairavimo teorijos egzaminui pradėti ruoštis jūs galite vairuodami.

Kiekviena praktinio vairavimo pamoka jums turėtų padėti geriau įsisavinti pagrindines Kelių eismo taisykles ir lengviau suprasti, kaip turėtumėte teisingai pasielgti skirtingose situacijose vairuodami transporto priemonę.

Vairavimo pamokų metu nepamirškite užduoti jums iškylančių klausimų vairavimo instruktoriui, tokiu būdu nepaliekant jokių spragų.

Spręskite KET testus internetu

Viena iš geriausių priemonių tinkamai pasiruošti jūsų laukiančiam vairavimo teorijos egzaminui „Regitroje“ – tai KET testų sprendimas internetu. KET testai leidžia lengviau įsisavinti visą teorinę informaciją, kuri yra pateikiama Kelių eismo taisyklėse.

Jų pagalba taip pat galite suprasti, kaip reikėtų pasielgti įvairiose situacijose, kuomet dalyvaujate eisme. Tai reiškia, kad vairavimo teorijos testuose egzaminuojamiems vartotojams tenka atsakyti tiek į teorinio, tiek ir į praktinio pobūdžio klausimus.

Mokykitės sistemingai

Vairavimo teorijos egzaminui turėtumėte mokytis sistemingai. Jei jūs visą savo laiką skirsite tik KET teorijos mokymuisi, galiausiai galite būti visiškai pervargę ir išsekę. Tai tikrai nepadės pasiekti geresnių rezultatų.

Pasistenkite optimaliai ir veiksmingai paskirstyti savo dienotvarkę, dalį laiko skiriant KET testų sprendimui, praktinio vairavimo pamokoms, įprastinei kasdienei veiklai ir, žinoma, savo poilsiui.

Užsiregistruokite egzaminui

Vairuotojo pažymėjimo poreikis šiandien yra labai didelis, todėl nenustebkite, kad „Regitroje“ artimiausia laisva egzamino laikymo data gali būti pakankamai tolima. Atsižvelgdami į didelį užimtumą, vairavimo teorijos egzaminui jūs galite užsiregistruoti iš anksto, pvz., baiginėdami vairavimo kursus ir numatydami kelių papildomų savaičių laikotarpį, per kurį sustiprintumėte savo KET teorijos žinias. Tuomet į egzaminą galėtumėte keliauti puikiai jam pasiruošę.

Nekelkite sau streso

Pastebima, kad neretai pradedantieji vairuotojai vairavimo teorijos egzamino neišlaiko ne todėl, kad būtų netinkamai jam pasiruošę, tačiau todėl, kad jaučia pernelyg didelį stresą, įtampą ir nerimą.

Stresas yra vienas iš pagrindinių priešų, todėl turite išmokti valdyti savo emocijas ir nepasiduoti didelei įtampai. Jei jūs būsite tinkamai pasiruošę vairavimo teorijos egzaminui, nusiraminkite ir elkitės kasdieniškai – lyg tai būtų dar viena eilinė diena, kuomet jūs spręsite KET testus internete.

Norint išlaikyti vairavimo teorijos egzaminą, būtina surinkti ne mažiau kaip 80 proc., todėl didžioji dalis klausimų privalo būti atsakyti teisingai. Dėl šios priežasties vairavimo teorijos egzaminą „Regitroje“ rekomenduojama keliauti laikyti tik tuomet, kai jūsų KET testai bus išsprendžiami 90 ar 100 proc. Tai gerokai padidins tikimybę, kad egzamino metu teisingai atsakysite į pakankamą klausimų skaičių egzaminui išlaikyti.

Parašykite komentarą