Sportas

Ką savo telefone laiko tikras krepšinio fanas?

Įsibėgėjus Europos krepšinio čempionatui ir vis didėjant jauduliui dėl kiekvienos pergalės, didžioji dalis lietuvių negali praleisti nei vienų rungtynių. Tačiau ką daryti, jei darbo metu vykstančių rungtynių pamatyti nepavyksta, arba, jei dingus elektrai visi planai smagiai praleisti vakarą prie televizoriaus žlunga?

Pirma: giliai įkvėpkite ir paieškokite kišenėje telefono

„Samsung“ atlikto tyrimo duomenimis, 43 proc. 18-24 metų amžiaus žmonių yra linkę pakeisti televizoriaus žiūrėjimo įpročius ir pirmenybę teikia vaizdo transliacijoms savo telefone, kai tuo tarpu 48 proc. vyresnio amžiaus žmonių to dar negali įsivaizduoti. Tačiau ką daryti, dingus elektrai? Tikras vargas tiems, kurie dar neįgudo naudotis išmaniaisiais telefonais, nes rungtynių rezultatą sužinos tik po ilgų ir kankinančių laukimo valandų. O tiems, kurie jau suprato, jog išmanusis telefonas palengvina gyvenimą, siūlome patogiai įsitaisyti ir mėgautis krepšiniu bei žvakių šviesa – tikra lietuviška romantika, tiesa?
Kai jau patogiai įsitaisėte, apsilankykite oficialioje Europos čempionato svetainėje (www.eurobasket2015.org ), čia galėsite žiūrėti tiesioginę transliaciją, peržiūrėti jau įvykusių rungtynių vaizdo įrašus, tvarkaraščius. Žinoma, jei mobiliojo interneto greitis „nepaveža“ rungtynių rezultatą visuomet galima sekti naujienų portaluose.

Ką veikti ilgosios pertraukos metu?

Tam, kad netektų nuobodžiauti, bet tuo pačiu ir neužgesintumėte krepšinio aistrų, puikus laiko praleidimo būdas – žaidimai telefone.
Viena iš populiariausių krepšinio programėlių skirta Android telefonams yra „Real Basketball“. Šį žaidimą galima žaisti ne tik vienam, bet ir dviese, tad jei turite dėl krepšinio pamišusį bičiulį, šis žaidimas kaip tik jums. Interaktyvioje žaidimo aplinkoje, galėsite pasirinkti – norite žaisti krepšinį gatvės stiliaus ritmu ar savo žaidėjui suteikti galimybę atsidurti NBA krepšinio lygos rungtynėse. Na, o galimybė išsirinkti mylimos komandos marškinėlius ir jais papuošti savo žaidėją tik dar labiau paskatins siekti geriausių rezultatų.
Jeigu mėgstate greitą, azartišką krepšinį – jus pradžiugins mobilioji aplikacija „Basketball Shot“. Per tam tikrą laiką sumesti kuo daugiau kamuolių į krepšį – va čia tai iššūkis! Pasiekimų lentoje galėsite įrodyti, jog nesate prastesnis už Joną Valančiūną. Na, bent jau virtualiame pasaulyje…

Atsirado elektra. Kas toliau?

Atsiradus elektrai ir vėl pradėjus veikti televizoriui, iš telefono išpešti naudos vis dar galite. Juk tikri aistruoliai krepšinio naujienas seka ir Europos krepšinio čempionatui pasibaigus. Naujienos jūsų kišenėje atsidurs parsisiuntus tokias programėles kaip „Basketball News“, na, o besidomintys amerikietiškuoju krepšiniu galės įdiegti „Sports News of NBA“ programėlę. Programėlėse galėsite sekti įvairių rungtynių rezultatus, peržiūrėti gražiausių metimų vaizdo įrašus, žiūrėti tiesiogines transliacijas ir sužinoti artėjančių rungtynių tvarkaraščius.

Parašykite komentarą