Darbas ir karjera,  Laisvalaikis

Ką rankinė gali pasakyti apie jos savininką?

Iš pirmo žvilgsnio visai nekaltas stiliaus aksesuaras – rankinė, gali apie savo šeimininką „pasakyti“ labai daug informacijos apie tai koks yra jo charakterio būdas, pomėgiai, gyvenimo stilius ar net požiūris į gyvenimą. Pavyzdžiui, originalias stiliaus ar formos rankines mėgsta kūrybiškos asmenybės. Jos yra jautrios, sentimentalios, pozityviai žvelgiančios į gyvenimą ir siekiančios jo pilnatvės, tačiau kartais gali jaustis pažeidžiamos, todėl renkasi įdomius raštus, įvairias šiltas spalvas, jaukias medžiagas ir patogumą. Žmonės, kurie renkasi kuprines, mėgsta linksmas draugų kompanijas, nuotykius ir keliones. Jie nesuka sau galvos dėl trumpalaikių trukdžių, nes yra nuolat pasiruošę veikti. Vertinantys eko stilių, mielai renkasi rankines ar maišelius, pagamintus iš medžiagos, nes jie galvoja atsakingai apie ateitį, turi savo tvirtą nuomonę šiuo klausimu ir retai jaudinasi ką kiti žmonės pasakys ar pagalvos apie tokį jų pasirinkimą.

Rankinės spalva dažnai tampa aprangos stiliaus akcentu ar žaisminga detale. Tačiau ji gali atspindėti ir jūsų nuotaiką ar savijautą tuo metu. Pastelinės spalvos rodo, jog jūs žinote ko norite, esate savimi pasitikintis žmogus, viduje jaučiatės ramiai. Ryškios spalvos signalizuoja aplinkai apie jūsų pokyčių troškimą, norą laužyti nusistovėjusius stereotipus, kūrybiškumą ir energiją sužinoti kažką naujo.

Citysouvenirs.lt elektroninėje parduotuvėje galite surasti puikių laisvalaikio stiliaus, unikalus dizaino medžiaginių rankinių su Lietuvos atributika ar kitais populiariais keliautojų pamėgtais raštų motyvais. Šios rankinės yra tikri meno kūriniai, todėl su ja jausitės išskirtiniai ir galėsite stebinti aplinkinius savo puikiu skoniu. Jūs galėsite išsirinkti iš Robin Ruth kolekcijos rankinių su viena petneša ir stilizuotais užrašais „Lithuania Original“. Tai labai universalus, patvarus ir puikiai pritaikomas prie bet kokio aprangos stiliaus modelis. Be šių rankinių, rasite ir įvairių kuprinių bei medžiaginių maišelių, kurie tikrai puikiai pravers keliaujantiems.

One Comment

Parašykite komentarą