Politika ir teisė

Jubiliejaus proga pasveikintas Rimantas Ramanauskas

Penktadienį Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas, jo pavaduotoja Audronė Balnionienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė pasveikino liepos mėnesį 70-ąjį jubiliejų minėjusį Viliaus Gaigalaičio globos namų direktorių Rimantą Ramanauską.

Savivaldybės vadovai globos namų direktoriui linkėjo sveikatos, ištvermės, laimės ir toliau spinduliuoti optimizmą.

„Jūs esate Klaipėdos rajono istorijos dalis. Nuoširdžiai norime padėkoti už atsakingą darbą ir pasiaukojimą. Visada apie jus girdime tik gražius žodžius“, – kalbėjo Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas.

Globos namų direktorius Rimantas Ramanauskas dėkojo už sveikinimus ir pasidžiaugė, kad 70-ojo jubiliejaus proga gavo ypatingą dovaną – gimė proanūkis.

Viliaus Gaigalaičio globos namams Rimantas Ramanauskas vadovauja jau 28-erius metus. Jis pasakojo, kad šiuo metu įstaigoje gyvena 220 gyventojų, bemaž trys dešimtys norinčiųjų čia apsigyventi laukia eilėje.

Nuotraukoje iš kairės: Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Audronė Balnionienė, meras Bronius Markauskas, V. Gaigalaičio globos namų direktorius Rimantas Ramanauskas ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė.

Pranešimą paskelbė: Rita Rapalienė, Klaipėdos rajono savivaldybės administracija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą