Verslas

Jonas Platelis – advokatų kontoros PRIMUS asocijuotas partneris

Prie advokatų kontoros „PRIMUS“ ginčų sprendimo praktikos srities prisijungė advokatas Jonas Platelis. Teisės rinkoje Jonas yra žinomas jau 18 metų. Išskirtinę teismų praktikos bei arbitražo patirtį sukaupė tarptautinėse bei vietinėse advokatų kontorose ir profesinėse bendrijose.

Naujasis kontoros asocijuotas partneris papildys „PRIMUS“ profesionalų gretas ženklia projektine verslo teisės ginčų patirtimi, t.y. statybos, žemės, teritorijų planavimo, akcininkų, bankroto ir restruktūrizavimo, viešųjų pirkimų, finansų, draudimo teisės ginčuose, taip pat ginčuose su valstybės ir savivaldybės institucijomis.

Advokatas Marius Devyžis, „PRIMUS“ ginčų grupės vadovas: „Jonas yra neįkainojamos patirties turintis profesionalas. Puikiai vertinu jo gebėjimą tiek vadovauti sudėtingiausiems projektams, tiek atstovauti klientams sprendžiant įvairius ginčus.“

J. Platelio prisijungimas yra kryptingo ginčų praktikos grupės stiprinimo rezultatas, padėsiantis sustiprinti kontoros kompetencijas nekilnojamojo turto bei reguliacinių ginčų srityse. „Taip pat, ir asmeninės Jono savybės atitinka kontoros deklaruojamas vertybes. Sklandus Jono įsiliejimas į kontoros veiklą ir dalinimasis savo patirtimi su kolegomis, jau suteikė naudą klientams.“ – teigia partneris M. Devyžis.

Pranešimą paskelbė: Eglė Markauskaitė, PRIMUS advokatų kontora

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą