Laisvalaikis

Jogurto pristatyme – spalvingose iliustracijose atsidūrusios Lietuvos įžymybės

Šį penktadienį Vilniuje, prekybos centre „Panorama“, buvo pristatyta spalvinga latvių iliustratorės Alīnos Grinpaukos paroda. 13-oje veržlių iliustracijų pavaizduoti žymūs Lietuvos mados ir grožio industrijos, televizijos, sporto ir pramogų pasaulio atstovai. Ši paroda tapo graikiško jogurto „Amfora“ pristatymo akcentu.

Iliustracijose galima išvysti ir modelį Simoną Burbaitę, kelionių ekspertą Rimvydą Širvinską-Makalių, laidų vedėją Beatą Nicholson, šokėją Naglį Bierancą, stilistą Kęstą Rimdžių, atletę Ingą Žuolytę ir daugelį kitų.

„Šie žymūs žmonės parodos iliustracijoms pasirinkti neatsitiktinai. Jie yra puikūs šiuolaikinio gyvenimo ambasadoriai: visada skubantys ir visur suspėjantys, kupini idėjų, aktyvūs, besidomintys naujovėmis ir jas išbandantys“, – teigia „Tetra Pak“ svarbių klientų pardavimų vadovė Baltijos šalyse Laura Latišonoka.

Piešinių parodos eksponatus prekybos centro „Panorama“ centrinėje aikštėje visi norintys galės apžiūrėti iki šeštadienio (gegužės 12 d.) vakaro. Vėliau šie piešiniai iškeliaus į naujus namus – atiteks iliustracijose pavaizduotoms įžymybėms.

Į renginį atvykusios Lietuvos garsenybės ir kiti svečiai turėjo galimybę ne tik išvysti žymios latvių mados iliustratorės A. Grinpaukos darbus, bet ir daugiau sužinoti apie naująjį graikišką jogurtą „Amfora“.

„Daugelis iš mūsų jau yra ragavę graikiško jogurto ir įsivaizduoja jį kaip tirštą pieno produktą. Tačiau ši naujovė yra geriamas graikiškas jogurtas, kurį patogu vartoti tada, kada norisi. Jame taip pat išsaugota net du kartus daugiau baltymų nei įprastuose geriamuose jogurtuose“, – sako įmonės „Pieno žvaigždės“ technologė Edita Stasytienė.

Tam, kad jogurtą „Amfora“ būtų patogu vartoti bet kur ir bet kada, buvo sukurta speciali „Tetra Pak“ pakuotė. Ją lengva ne tik atidaryti vienu rankos judesiu, bet ir rūšiuoti – buteliukas pagamintas iš kartono.

Graikiškas jogurtas „Amfora“ parduodamas 250 ml ir 500 ml pakuotėse, jo galima įsigyti visuose didžiuosiuose prekybos tinkluose. Siūloma pasirinkti labiausiai patinkantį skonį iš penkių: natūralus, figų ir gvajavos, braškių ir bananų, vyšnių ir vanilės, aviečių ir granatų.

APIE „TETRA PAK“

„Tetra Pak“ yra pasaulyje pirmaujanti maisto perdirbimo ir pakavimo sprendimų bendrovė. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais ir tiekėjais, mes tiekiame saugius, novatoriškus ir aplinką tausojančius produktus, kurie kiekvieną dieną patenkina šimtų milijonų žmonių poreikius daugiau nei 170 šalių. Kartu su daugiau kaip 24 tūkst. darbuotojų, dirbančių visame pasaulyje, tikime atsakinga lyderyste pramonėje ir tvariu požiūriu į verslą. Mūsų devizas „Saugo tai, kas gera“ atspindi mūsų viziją – saugus ir prieinamas maistas visur.

Daugiau informacijos apie „Tetra Pak“ pateikiama www.tetrapak.com.

Pranešimą paskelbė: Monika Dambrauskaitė, UAB „Gravitas Partners”

Parašykite komentarą