Renginiai

Jauniausi lietuvos reperiai Operatyvūs gros Amerikoje

Šiemet 13-ąjį ir 16-ąjį gimtadienius atšventę repo grupės „Operatyvūs“ nariai – Pijus ir Domantas, jau gerai žinomi lietuviškos muzikos industrijoje. Trejus metus gyvuojantis duetas jau spėjo sudalyvauti dešimtyse renginių, pasirodyti televizijoje, groti didžiausių Lietuvos festivalių scenose. O jau šiandien jauniausi Lietuvos reperiai tvirtai stovi ant Jungtinių Amerikos Valstijų žemės ir ruošiasi koncertui Čikagoje.
Lapkričio 19 d., Vėjų mieste, vyks labdaros koncertas, kurį organizuoja Lietuvos ir JAV lietuviai. Aukciono metu visos surinktos lėšos bus skirtos naujo vaikų ir jaunimo centro-miestelio statymui Žemaitijoje.
Kartu su „Operatyvūs“ ant vienos scenos pasirodys „X Faktoriuje“ išgarsėjusios „GoldenAge“ merginos ir „Lietuvos talentus“ pakerėjusi mergaitė – Fausta Šukytė.
„Mes jau spėjom susipažinti su Čikaga ir aplankėm nemažai garsių vietų. Amerika palieka neišdildomą įspūdį ir tikrai norėtųsi čia sugrįžti ir aplankyti dar ne vieną miestą“, – sako Domantas. „Man, tai ne pirma kelionė į JAV, bet labai džiaugiuosi, kad turim galimybę atvykti kaip „Operatyvūs“ ir parodyti savo kūrybą svetur. Mums tai labai didelis įvykis“, – prisipažįsta jauniausias grupės narys Pijus.
„Operatyvūs“ yra jauniausia lietuviško repo grupė, bet patirties ir brandumo jiems galėtų pavydėti ne vienas lietuviškos muzikos atlikėjas. Šiemet grupės nariai atsakingai ruošia ir įrašinėja naujus kūrinius, dalį jų pristatys ir koncerto metu Čikagoje. Tarp pamokų ir įrašų studijos gyvenantys jaunuoliai nebijo ir rimtų įšūkių. Neseniai savo jėgas ir gebėjimus išbandė „Freestyle MC Battle 2017“ mūšyje, kur vertė paprakaituoti ne vieną priešininką ir net gi nugalėjo praeitų metų čempioną. Beje, Pijus tapo pačiu jauniausiu dalyviu per visą ilgą lietuviškų MC kovų istoriją.
Grįžę iš Amerikos „Operatyvūs“ plačiam klausytojų ratui pristatys ir naujausią savo studijinį singlą „Degėm. Gesom. Pripratom“, prie kurio įrašų prisidėjo prodiuseris Povilas „Mp3“ Ramoška, vienas geriausių Lietuvos repo atlikėjų Omerta, vokalistė Miglė Pivoriunaitė ir saksofonistas Žygimantas Skvarčevskis.

Nuoroda į kūrybą: https://youtu.be/or33uR8Wg68

Parašykite komentarą