Įvairenybės

Jau 38 -as Pirmadienio mitingas vyks sausio 2 d. 18.30 Katedros aikštėje, prie paminklo LDK didžiajam kunigaikščiui Gediminui!

Pirmadienio mitingų maratonas – skirtas remti Ukrainos kovą už laisvę. Šūkis: „Slava Ukraini! Už jūsų ir mūsų laisvę!“ Šio pirmadienio tema „RuSSų fašistų raketos nesustabdys Ukrainos ir mūsų pergalės!“

Pirmadienio mitinguose kultūrininkai, politikai, visuomenės veikėjai, ukrainiečiai ir kiti turi galimybę pasisakyti, dalintis savo patirtimis. Išgirsime naujausias žinias iš Ukrainos. Pirmadienio mitingai vyks kiekvieną pirmadienį tol, kol Ukraina paskelbs pergalę prieš fašistinį putiniškąjį okupantą.

Mitingų organizatorius ir vedėjas Arkadijus Vinokuras, – aktorius, publicistas, rašytojas. Šiandienos Pirmadienio mitingų Vilniuje organizatorius 1990-1991 m. dalyvavo visuose Pirmadienio mitinguose Stokholme. Jie buvo skirti Baltijos valstybių išsivadavimui iš sovietų okupacijos paremti. Mitinguose jis skaitė savo eilėraščius rašytus švedų kalba. Švedijos ambasada Lietuvoje šiemet išleido jo eilėraščius lietuvių kalba knygoje „Pirmadienio susitikimų eilėraščiai“: https://www.youtube.com/watch?v=BlEP7rGo-5o&ab_channel=ArkadijusVinokur

Pirmadienio mitingo dalyviai:

Viktoras Denisenko – Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos docentas. Tai rodo, jog tautinių bendruomenių atstovai puikiausiai dirba tiek švietimo, tiek nacionalinio saugumo srityse Lietuvoje.

Oleg Poltavskij – poetas, žurnalistas, aktorius. Vadovauja humanitarinės paramos štabams Chersone (organizacija «Жива» ). Dirba bombarduojame Chersone, jo organizacija maitina gyventojus, vaikus, atstato namus. Labai reikia žibintuvėlių, pampersų, maisto vaikams. (Telefonu iš Chersono).

Dalia Asanavičiūtė – LR Seimo narė, Švietimo ir mokslo komitetas.

Atskiras priminimas: atėjusieji į mitingą taip pat gali pasisakyti.

Pirmadienio mitingus veda Arkadijus Vinokuras.

Pirmadienio mitingų koordinatorė Auksė Dransard.

Pirmadienio mitingų vertėja Sasha Petrauskaitė.

Pirmadienio mitingų fotografas Nail Garejev.

Svarbu:

Pirmadienio mitingai nerenka lėšų. Norintys materialiai padėti gali kreiptis į esamus labdaros fondus.

Pirmadienio mitingai nepriklauso nuo politinių partijų.

Pranešimą paskelbė: Arkadijus Vinokuras, Arkadijaus Vinokuro Individuali veikla

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą