Įvairenybės

Jau 33 -as Pirmadienio mitingas vyks lapkričio 28 d. 18.30 Katedros aikštėje, prie paminklo LDK didžiajam kunigaikščiui Gediminui!

Pirmadienio mitingų maratonas – skirtas remti Ukrainos kovą už laisvę. Šūkis: „Slava Ukraini! Už jūsų ir mūsų laisvę!“ Šio pirmadienio tema „RuSSo fašistų raketos Ukrainos nepalauš!“

Prasidėjus šalčiams Pirmadienio mitingai vyks toliau. RuSSijai sunaikinus 40 proc. elektros tinklų, sunaikinus ištisus miestus ir gyvenvietes, norime parodyti solidarumą su šąlančiais ukrainiečiais.

Pirmadienio mitinguose kultūrininkai, politikai, visuomenės veikėjai, ukrainiečiai ir kiti turi galimybę pasisakyti, dalintis savo patirtimis. Išgirsime naujausias žinias iš Ukrainos. Pirmadienio mitingai vyks kiekvieną pirmadienį tol, kol Ukraina paskelbs pergalę prieš fašistinį putiniškąjį okupantą.

Mitingų organizatorius ir vedėjas Arkadijus Vinokuras, – aktorius, publicistas, rašytojas. Šiandienos Pirmadienio mitingų Vilniuje organizatorius 1990-1991 m. dalyvavo visuose Pirmadienio mitinguose Stokholme. Jie buvo skirti Baltijos valstybių išsivadavimui iš sovietų okupacijos paremti. Mitinguose jis skaitė savo eilėraščius rašytus švedų kalba: https://www.youtube.com/watch?v=BlEP7rGo-5o&ab_channel=ArkadijusVinokur

Pirmadienio mitingo dalyviai:

Tetsu Ozaki – JE Japonijos ambasadorius

Kateryna Pylypenko – ukrainietė pabėgėlė, ekonomikos mokslų profesorė dr. Melitopolio B. Chmelnicki pedagoginis universitetas.

Dovilė Šakalienė – LR Seimo NSGK komiteto narė.

Svitlana Grigorjeva – Ukrainos Tarptautinio festivalio ir seminaro „Gyvybinga Ukrainos daina“ organizacinio komiteto pirmininkė. Kultūros ir švietimo centro „Kazokų centras“ direktoriaus pavaduotojas. Telefonu iš Stambulo.

Agnė Sabulytė – dainininkė, dainuos ukrainietiškai https://www.youtube.com/watch?v=pAL25ESa3MQ&ab_channel=Agn%C4%97Sabulyt%C4%97

Atskiras priminimas: atėjusieji į mitingą taip pat gali pasisakyti.

Pirmadienio mitingus veda Arkadijus Vinokuras.

Pirmadienio mitingų koordinatorė Auksė Dransard.

Pirmadienio mitingų vertėja Sasha Petrauskaitė.

Pirmadienio mitingų fotografas Nail Garejev.

Svarbu:

Pirmadienio mitingai nerenka lėšų.

Pirmadienio mitingai nepriklauso nuo politinių partijų.

Pranešimą paskelbė: Arkadijus Vinokuras, Arkadijaus Vinokuro Individuali veikla

Parašykite komentarą