Įvairenybės

Jau 16 -tas Pirmadienio mitingas vyks liepos 25 d. 18.30 Katedros aikštėje, prie paminklo LDK didžiajam kunigaikščiui Gediminui!

Pirmadienio mitingų maratonas skirtas remti Ukrainos kovą už laisvę. Šūkis: „Slava Ukraini! Už jūsų ir mūsų laisvę!“ Šio mitingo tema: „Nepasiduokime, nes nelaimė pasibels ir į mūsų namus“.

Šiuose mitinguose kultūrininkai, politikai, visuomenės veikėjai, ukrainiečiai ir kiti turi galimybę pasisakyti, dalintis savo patirtimis. Išgirsime naujausias žinias iš Ukrainos. Pirmadienio mitingai vyks kiekvieną pirmadienį tol, kol Ukraina paskelbs pergalę prieš fašistinį putiniškąjį okupantą.

Mitingų organizatorius ir vedėjas Arkadijus Vinokuras, aktorius, publicistas, rašytojas. Šiandienos Pirmadienio mitingų Vilniuje organizatorius 1990-1991 metais dalyvavo visose Pirmadienio mitinguose Stokholme. Jis skaitė savo rašytus eilėraščius švedų kalba mitinguose.  Stokholmo Pirmadienio mitingai buvo skirti Baltijos valstybių išsivadavimui iš sovietų okupacijos paremti.  https://www.youtube.com/watch?v=BlEP7rGo-5o&ab_channel=ArkadijusVinokur

Birželio 27 d. Pirmadienio mitinge dalyvaus:

Algirdas Toliatas – kunigas, Lietuvos Bažnyčia

Viktorija Čmilytė – Nilsen – Seimo pirmininkė

Sviatlana Cechanuskaja – Baltarusijos prezidentė

Simonas Kairys – Kultūros ministras

Tetsu Ozaki -JE Japonijos ambasadorius

Alix Everard – JE Prancūzijos ambasadorė

Larysa Artiugina – svečias iš Ukrainos, dokumentinių filmų režisierė

Sergejus Kosmas – dainuos garsus Baltarusijos protestų dainininkas dainavęs tūkstančiams mitinguose prieš diktatūrą. https://youtu.be/WPSIbqAbSEw

Sasha Petrauskaitė – vertėja

Aukse Dransard – Pirmadienio mitingų koordinatorė

Nail Garejev – Pirmadienio mitingų fotografas

Pranešimą paskelbė: Arkadijus Vinokuras, Arkadijaus Vinokuro Individuali veikla

Parašykite komentarą