Įvairenybės

Jau 15 -tas Pirmadienio mitingas vyks liepos 18 d. 18.30 Katedros aikštėje, prie paminklo LDK didžiajam kunigaikščiui Gediminui!

Pirmadienio mitingų maratonas skirtas remti Ukrainos kovą už laisvę. Šūkis: „Slava Ukraini! Už jūsų ir mūsų laisvę!“ Šio Pirmadienio mitingo tema – „Jokių nuolaidų kruvinam Putino režimui!“.

Kol ukrainiečiai savo gyvybių ir kančių kaina be atodairos gina Ukrainą ir mus, Lietuvos vyriausybė, JAV, ES atsiklaupė tik išgirdę žudikų maniakų Kremliuje pirstelėjimą. Nuolaidos, išimtys nuo sankcijų Kremliui yra pavojingas recidyvas. Pirmadienio mitingai atsiriboja nuo LR vyriausybės gėdingo sprendimo atvėrusio nusikaltėlių režimui nesibaigiančių reikalavimų ir grasinimų Pandoros skrynią Europai.

Mitingus organizuoja ir veda Arkadijus Vinokuras, aktorius, publicistas, rašytojas. Šiandienos Pirmadienio mitingų Vilniuje organizatorius 1990-1991 metais dalyvavo visose Pirmadienio mitinguose Stokholme. Jie buvo skirti Baltijos valstybių išsivadavimui iš sovietų okupacijos paremti. Pirmadienio mitingų koordinatorė Auksė Dransard.

Pirmadienio mitingo dalyviai:

Viktorija Čmilytė -NilsenLietuvos Respublikos Seimo pirmininkė

Sviatlana Cichanouskajateisėta Baltarusijos prezidentė

Anna Kozlowska –Slupek – Lenkijos ambasadorės Urszula Doroszewska patarėja

Eric J.Y. Huang – Taivano atstovybė Lietuvoje

Emanuelis Zingeris – LR Seimo narys

Radvilė Morkūnaitė – LR Seimo narė

Gunnar Hökmark – Pirmadienio mitingų 1990-1991 Baltijos valstybių išsivadavimui iš sovietų okupacijos Švedijoje iniciatorius, o šiandien – Ukrainos kovai už laisvę remti Pirmadienio mitingų organizatorius . Jis apdovanotas Komandoro kryžiumi „Už nuopelnus Lietuvai“. (Telefonu iš Stokholmo).

Vlad Shipitcyn – totorių opozicionierius iš St. Peterburgo, organizacijos „Strategija 18“ remti Krymo totorius įkūrėjas. Beveik visi organizacijos nariai jau įkalinti.

Dainuos: Vasilij Okunevič – Baltarusijos diasporos atstovas.

Nail Garejev- fotografas

Pranešimą paskelbė: Arkadijus Vinokuras, Arkadijaus Vinokuro Individuali veikla

Parašykite komentarą