Verslas

Italų šefas Gian Luca Demarco pristato savo pieno produktų gaminių liniją

Lietuviškame prekybos tinkle „Maxima“ pasirodė išskirtinė produkcija. Tai – italų virtuvės šefo Gian Lucos Demarco pieno produktų linija, kurią sudaro įvairūs sūriai, grietinėlė, sviestas bei jogurtai. Ši produkcija, kurią sukūrė pats šefas, išsiskirs kokybiškais ingredientais bei išskirtiniu skoniu.

„Turėjau tikslą sukurti ir rinkai pasiūlyti išskirtinos kokybės gaminius, kurie pagaminti iš Lietuviškų  produktų. Šiuos produktus aš naudodavau savo virtuvėje, tačiau jų nebuvo galima nusipirkti. Tad džiaugiuosi, jog dabar pirkėjai gali atrasti ypatingos kokybės produktus, prie kurių kūrimo aš prisidėjau ir kuriuos kasdien naudoju ne tik darbe, bet ir namuose“, – sako italų kilmės šefas. 

Šią produkciją pirkėjai gali rasti išskirtinai „Maximos“ parduotuvėse. Ją, kartu su G. L. Demarco, pristato „Rokiškio pienas“.

„Mūsų pirkėjai keičia savo apsipirkimo įpročius, dažniau skaito prekių etiketes, gamina maistą namuose. Nuolat stengiamės plėsti asortimentą, kad galėtume atliepti pirkėjų įpročius. Džiaugiuosi šiuo asortimento papildymu. Jis leis kiekvienam pirkėjui namuose pasijausti virtuvės šefu“, – teigia „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Visą G. L. Demarco liniją sudarys pelėsinis sūris, tepamas sūris, grietinėlė, jogurtas be laktozės, grietinėlė bei sviestas. Taip pat pirkėjams mažiau pažįstami picotella bei stracchino sūriai.

Pirmasis išsiskiria išsiskiria savo šviežumu, švelnumu ir lengvumu. Jis gaminamas iš šviežio pasterizuoto karvių pieno ir yra laikomas sūryme. Antrasis yra greitai brandinamas ir turi būti suvartojamas per kelias dienas. Jį galima naudoti įvairiuose patiekaluose, kepti orkaitėje.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą