Verslas

Išrinkti dar 8 Lietuvos miestų simboliai: LP EXPRESS paštomatus puoš ir dvarai ir sporto šakos

Baigėsi antrus metus iš eilės organizuota Miesto simbolių iniciatyva. Suskaičiavus daugiau nei 44 tūkst. gyventojų atiduotų balsų paaiškėjo, kokie simboliai papuoš 8 Lietuvos miestuose esančius LP EXPRESS paštomatus. Tarp išrinktų simbolių vyrauja miestus garsinantys statiniai, gamtos objektai ir sporto šakos.

Balsavusieji akcijos dalyviai nusprendė, kad būtent šiais simboliais bus pažymėti LP EXPRESS paštomatai aštuoniuose šalies miestuose: Biržuose – „Motokrosas“, Druskininkuose – „Trys pušys su karūnomis“, Gargžduose – „Futbolas“, Kėdainiuose – „Pėsčiųjų tiltas“, Radviliškyje – „Baisogalos dvaras“, Tauragėje – „Tauragės dvaras“, Telšiuose – „Septynios kalvos“, o Ukmergėje – „Vilkas su mergina“.

Iš viso vykstant internetiniam balsavimui buvo pasiūlyta beveik pusę tūkstančio miestus apibūdinančių žodžių ir frazių. Didžiausio įsitraukimo balsuojant sulaukė Biržų, Ukmergės ir Telšių simboliai.

Per vieną dieną vienas žmogus galėjo balsuoti ne daugiau 10 kartų. Remiantis konkurso sąlygomis, siūlant simbolį, be kita ko nebuvo galima vartoti įžeidžiančių, neetiškų ar nemandagią reikšmę turinčių žodžių ir jų junginių.  

„Norime labai padėkoti visų miestų gyventojams, ne tik aktyviai siūliusiems, bet ir balsavusiems už originalius naujuosius miestų simbolius. Visi jie atskleidžia Lietuvos miestų įvairovę ir unikalius jų veidus. Tikime, kad ši LP EXPRESS dovana ne tik papuoš kasdien ir taip gražėjančių miestų viešąsias erdves ir pagyvins nuolat populiarėjančią siuntų siuntimo priemonę – paštomatus, bet ir privers nusišypsoti praeivius“ – sako Lietuvos pašto Komunikacijos departamento vadovė Deimantė Žebrauskaitė.  

Miestų simbolius, kurie surinko daugiausiai balsų, dizaino studijos „Gyva Grafika“ komanda pavers meno kūriniais, kurie rudenį papuoš 21 LP EXPRESS paštomatą minėtuose aštuoniuose Lietuvos miestuose.

LP EXPRESS tinklą dabar sudaro 352 paštomatai, kuriuos galima rasti daugiau nei 100 gyvenviečių visoje Lietuvoje. Beveik 98 proc. siuntų gavėjams yra pristatomos jau kitą darbo dieną.

2022 m. LP EXPRESS pagal tinklo plėtrą užėmė pirmąją vietą visoje šalies paštomatų rinkoje.

Pranešimą paskelbė: Lukas Zadarackas, AB Lietuvos paštas

Parašykite komentarą