Politika ir teisė

Išrinktas Vilniaus šilumos tinklų valdybos pirmininkas

Vilniaus savivaldybės valdomos įmonės Vilniaus šilumos tinklai valdybos pirmininku išrinktas Adomas Bužinskas.

Naujasis VŠT valdybos pirmininkas šiuo metu eina Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas.

Praėjusioje kadencijoje A. Bužinskas buvo Vilniaus miesto tarybos narys, dirbo Ekonomikos ir finansų komitete, prieš tai dirbo Valstybinėje geležinkelio inspekcijoje.

„Nepaisant sėkmingo šilumos tinklų perėmimo iš privataus tiekėjo, įmonėje šiuo metu netrūksta iššūkių. Turime užtikrinti sėkmingą vilniečių interesų atstovavimą arbitražo byloje, įvertinti, kaip keisis įmonės veiklos modelis, kai savo darbą pradės Vilniaus kogeneracinė jėgainė. Nerimą kelia ir Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos požiūris į įmonės investicijas ir skirtumus, lyginant su Lietuvos regionais. Natūralu, kad valdybai ir naujajam įmonės vadovui šiuos iššūkius reikės įveikti, siekiant pagrindinio tikslo – kokybiško paslaugos tiekimo sostinės gyventojams“, – sako A. Bužinskas.

Šiuo metu VŠT valdyboje taip pat dirba Vilniaus miesto savivaldybės Teisės departamento direktorius Edvardas Varoneckas, Daugpilio lokomotyvų remonto gamyklos (AS „Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca“) generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Gerimantas Bakanas ir UAB „Bankroto ir restruktūrizavimo administravimas“ direktorius Vytautas Švetkauskas.

Pranešimą paskelbė: Edita Sirutienė, AB „Vilniaus šilumos tinklai“

Parašykite komentarą