Verslas

ISM bendradarbiaus su viena geriausių verslo mokyklų pasaulyje

Stiprindamas savo tarptautiškumą ir ryšius su geriausiais pasaulio universitetais, ISM pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Navaros universiteto IESE verslo mokykla (angl. IESE Business School – University of Navarra). Drauge su naujuoju universitetu-partneriu ISM Executive School fokusuosis į vadovams skirtų studijų tobulinimą ir keitimąsi patirtimi.

„ISM universiteto strategijos ašis – būti žingsniu priekyje, pripažįstamam už inovacijas, fokusą į ateities kompetencijas ir minties lyderystę. Partnerystė su pasauliniu mastu įvertintu ir pripažintu universitetu, kurio vertybės ir siekiai sutampa su ISM, prisidės prie išsikeltų tikslų įgyvendinimo. Bendradarbiaudami ir keisdamiesi patirtimi su viena stipriausių pasaulio verslo mokyklų, ISM Executive School dar labiau atversime tarptautinei patirčiai, stiprinsime Lietuvos lyderius ir skatinsime į verslą žiūrėti plačiau – kaip į pokyčio akceleratorių, galintį darytį ilgalaikį teigiamą poveikį visuomenei ir valstybei“, – sako dr. Dalius Misiūnas, ISM universiteto rektorius.  

IESE verslo mokyklos vadovams skirtos studijos net šešerius metus iš eilės „Financial Times“ buvo pripažintos geriausiomis pasaulyje. 2021 m. IESE MBA programą geriausia pasaulyje pripažino „The Economist“.  Universitetas turi net penkis padalinius keturiose valstybėse: Niujorke (JAV), San Paule (Brazilija), Madride ir Barselonoje (Ispanija) bei Miunchene (Vokietija).  IESE verslo mokykla puoselėja stiprius ryšius su vadovų bendruomene ir vienija per 51 tūkst. alumną visame pasaulyje.

Ši verslo mokykla bendradarbiauja su akademikais, verslo lyderiais ir kitais universitetais tarptautiniu mastu, tarp kurių ir Harvardo verslo mokykla. IESE verslo mokyklos rektorius prof. Franz Heukamp sveikina ISM tapus šios tarptautinės bendruomenės dalimi.

„Džiaugiuosi maloniu susitikimu su ISM universiteto rektoriumi dr. Daliumi Misiūnu bei ISM Executive MBA direktore dr. Audrone Nakrošiene. ISM universitetas daro nuostabius dalykus, todėl laukiu tolimesnio mūsų bendradarbiavimo“, – sako prof. Franz Heukamp, IESE verslo mokyklos rektorius.

ISM Executive School kartu su IESE verslo mokykla bendradarbiaus ties vadovams skirtų studijų, mokslinių tyrimų, akademikų mainų bei tobulėjimo klausimais.

„Vadovų studijas ISM universitete pasirinkę lyderiai mums patiki atsakomybę suteikti naujausias žinias, išpildyti aktualiausius poreikius ir padėti rasti geriausias partnerystes. Jaučiame atsakomybę šį pasitikėjimą puoselėti ir sistemingai ieškoti vadovų bendruomenės patirtį gerinančius sprendimus. ISM ir IESE bendradarbiavimas yra svarbus žingsnis siekiant užtikrinti nenutrūkstamą Lietuvos vadovų progresą, keitimąsi patirtimi, praktikomis ir ryšiais tarptautiniu mastu“, – sako dr. Audronė Nakrošienė, ISM Executive MBA studijų direktorė.

Pranešimą paskelbė: Vitalija Petkutė, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

Parašykite komentarą