Politika ir teisė

Išlaikyti žiemos egzaminą Vilniuje prireikė 11,5 tūkst. tonų druskos ir smėlio

Permainingi žiemos orai Vilniuje atskleidė bendrovių „VSA“ ir „Dolmans Lanscaping Group“ konsorciumo pajėgumus. Aplinką devyniose iš 21 seniūnijos Vilniuje prižiūrintys konsorciumo specialistai šiuo metu dirba dviem pamainomis, kad miestas būtų saugus ir švarus. Kasdien darbuojasi beveik trys šimtai aplinkos tvarkymo specialistų, aprūpintų modernia technika.

Bendrovės „VSA“ plėtros vadovė Indrė Simaškė teigia, kad šią žiemą sostinėje darbuotojams jau ne kartą teko pradėti darbą nuo ankstyvo ryto, nes po sniegingos nakties visur susidarydavo didelės pusnys. Pasak I. Simaškės, specialistai pirmiausia pasirūpindavo, kad būtų nuvalyti ir pabarstyti pėsčiųjų takai ir kiemai – prižiūrimų teritorijų gyventojams ryte būtų saugu keliauti iš namų į darbą.

Nuo gruodžio 1 dienos, kai pagal sutartį su Vilniaus savivaldybe konsorciumas devyniose sostinės seniūnijose ėmėsi vykdyti aplinkos tvarkymo darbus, ant pėsčiųjų takų ir daugiabučių kiemuose buvo išbarstyta 10 tūkst. tonų smėlio ir druskos mišinio, kuris nuvalytus plotus saugo nuo apledėjimo. Taip pat specialistų–operatorių komandos šį sezoną išbarstė 1,5 tūkst. tonų ledą tirpdančios druskos.

„Vien mūsų technika per porą mėnesių nuvažiavo daugiau kaip 70 tūkst. kilometrų, vaizdžiai tariant, jau penkis kartus įveikė atstumą nuo Vilniaus iki Aliaskos“, – pastebi I. Simaškė ir priduria, kad prižiūrimose teritorijose bendrovė turi sandėliavimo vietas, kuriose saugomos visos darbui reikalingos priemonės bei technika, todėl visi darbai atliekami operatyviai ir sklandžiai.

Įmonėje dirbantys kvalifikuoti aplinkos tvarkymo specialistai–operatoriai kasdien valdo modernius traktorius, motošluotas, raiderius ir kitą techniką, todėl darbai atliekami saugiai ir efektyviai.

„VSA“ plėtros vadovė I. Simaškė atkreipia dėmesį, kad moderni technika į bendrovę padeda pritraukti naujų darbuotojų – tiek jauni, tiek vyresni darbuotojai supranta, kad aplinkos tvarkymo srityje gali įgyti naujų žinių, įgūdžių ir kvalifikaciją.  Įmonės duomenimis, jauniausiam specialistui – savaeigio sniego valytuvo operatoriui – 19 metų, o pačių vyriausių komandos narių darbo stažas siekia net kelis dešimtmečius. Pasak I. Simaškės, įmonė nuolat investuoja į darbuotojus, modernią techniką ir ekologiškus sprendimus.

Pranešimą paskelbė: Dominykas Jakštas, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą