Verslas

INVESTICINIŲ FONDŲ VALDYTOJAI LEISTA ĮSIGYTI BENDROVIŲ „PIGU“ IR „HOBBY HALL GROUP“ AKCIJŲ

Konkurencijos taryba leido investicinių fondų valdytojai „Mid Europa V Management Limited“ vykdyti koncentraciją netiesiogiai per Liuksemburge registruotą bendrovę „MEP Shelfco VIII S.à r.l.“ įsigyjant iki 100 proc. Lietuvos įmonės „Pigu“ ir Estijos bendrovės „Hobby Hall Group OÜ“ akcijų bei perimant vienvaldę jų kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2021 m. gegužės 5 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Mid Europa V Management Limited“ yra Vidurio Europoje veikianti investicinių fondų valdytoja. Pagrindinė su bendrove susijusių įmonių veikla Lietuvoje – didmeninė prekyba sultimis ir šaldytais maisto produktais, įvairių produktų laboratorinės analizės paslaugų teikimas, meno kūrinių, spausdinamų ant metalinių plakatų, pardavimas.

Įmonė „Pigu“ Lietuvoje vykdo plataus asortimento prekių prekybos internetu ir per fizines parduotuves veiklą bei internetinės prekyvietės veiklą.

Lietuvoje veiklos nevykdanti Estijos bendrovė „Hobby Hall Group OÜ“ užsienio valstybėse užsiima plataus asortimento prekių prekyba internetu.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Pranešimą paskelbė: Konkurencijos tarybos Komunikacijos skyrius, Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą