Verslas

Investicijos į „Iki“ parduotuvės Kaune atnaujinimą siekė 1,7 mln. eurų

Penktadienį, liepos 1 d., atidaryta atnaujinta prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė Kaune, adresu Baltijos g. 59-1. Investicijos į parduotuvės atnaujinimą siekia daugiau nei 1,7 mln. eurų. Parduotuvė įrengta pagal naujausius įmonės standartus. Pirkėjų patogumui ir maloniai apsipirkimo patirčiai čia išplėsti kai kurie skyriai ir įrengtos savitarnos kasos.

 

Siekiame pagerinti savo pirkėjų apsipirkimo patirtį ir suteikti galimybes įsigyti visų būtinų prekių moderniose parduotuvėse arčiau namų. Kruopščiai formuojame ir plečiame asortimentą, kad šviežiausių, aukščiausios kokybės produktų rastų kiekvienas. Taip pat šviežumą vertinantiems ir skubantiems pirkėjams siūlome ir platų jau pagamintų kulinarijos gaminių pasirinkimą“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Atnaujintoje parduotuvėje Kaune įrengti erdvūs šviežių vaisių ir daržovių, mėsos, žuvies ant ledo skyriai. Taip pat čia bent 3 kartus per dieną kepama duona ir bandelės. Ši parduotuvė atnaujinta pagal naujausią prekybos tinklostandarto koncepciją, kuri apima prekybos vietų išvaizdą, išplanavimą, naudojamą įrangą. Rekonstruotojeparduotuvėje prekės išdėliotos taip, kad pirkėjai jas rastų kuo lengviau ir paprasčiau, taip gerinant apsipirkimo patirtį.

Mėgstantiems greitą apsipirkimą parduotuvėje Kaune įrengtos net 7 „IKI Bitutė“ kasos, veikia ir 2 paprastos kasos. Lankytojams parduotuvė atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę, paženklintą „Iki“ prekės ženklu. Ji pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.

Pranešimą paskelbė: Auksė Baurienė, UAB „Publicum”

Parašykite komentarą