Studijos

Intensyviai tvarkoma Kėdainių krašto ugdymo įstaigų aplinka

Šiuo metu vyksta intensyvūs Kėdainių ugdymo įstaigų kiemų tvarkymo darbai. Iš viso iš Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto skirta 100 tūkst. eurų darbams atlikti. Jau rugsėjo pirmosiomis dienomis planuojama užbaigti darbus.

Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius, apžiūrėjęs, kaip vyksta Kėdainių „Ryto“ progimnazijoje darbai, džiaugėsi, kad bus atlikta įvairiose ugdymo įstaigose daug darbų.

„Įstaigų teritorijose numatyta ne tik patiesti trinkelių dangą, bet ir sutvarkyti veją, pasėti žolę. Na, o ugdymo įstaigų kolektyvai jau patys sugalvos, kaip tą aplinką dar labiau papuošti“, – kalbėjo S. Grinkevičius.

Šiuo metu intensyviausi darbai vyksta Kėdainių „Ryto“ ir Juozo Paukštelio progimnazijose. Planuojama darbus pradėti ir LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijoje, taip pat lopšeliuose-darželiuose „Pasaka“ bei „Žilvitis“.

Beje, Kėdainių rajone ugdymo įstaigų aplinkos tvarkymo darbai vyko tik Šėtos gimnazijoje. Čia buvo sudėta nauja trinkelių danga, įrengta veja, atnaujinta asfaltbetonio danga.

Rajono vadovas pabrėžė, kad per pastaruosius 20 metų beveik prie jokios ugdymo įstaigos nebuvo tvarkoma aplinka (išskyrus kai kuriuos vaikų darželius)

„Skirta suma yra solidi, todėl šios švietimo įstaigos bus neblogai apsitvarkiusios savo aplinką. Kitais metais, jei biudžetas leis, tęsime darbus toliau todėl tikimės, kad per kelis ateinančius metus visos švietimo įstaigos galės džiaugtis tvarkinga aplinka“, – vylėsi S. Grinkevičius.

Darbus atlieka rangovas UAB „Donersta“.

Numatyti darbai:

– Kėdainių „Ryto“ progimnazijoje – jau nuimta sena betono plytelių danga (480 kv. m), ruošiami pagrindai naujai trinkelių dangai, praėjusiais metais buvo pakeista danga prieš pagrindinį įėjimą (138 kv. m);
– Kėdainių r. Šėtos gimnazijoje – baigti naujos trinkelių dangos (70 kv. m) ir vejų (9200 kv. m) įrengimo prieš pagrindinį įėjimą darbai, bus atnaujinta asfaltbetonio danga (360 kv. m));
– Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijoje – jau nuimta sena asfaltbetonio danga (800 kv. m), ruošiami pagrindai. Bus atnaujinta 180 kv. m asfaltbetonio dangos, 160 kv. m betono trinkelių dangos ir 460 kv. m vejų. Praėjusiais metais prieš pagrindinį įėjimą buvo įrengta 255 kv. m betono trinkelių danga;
– LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijoje – prieš pagrindinį įėjimą bus atnaujinta 540 kv. m betono trinkelių dangos;
– Lopšelyje-darželyje „Pasaka“ – bus išardyta sena asfaltbetonio danga ir įrengta 92 kv. m betono trinkelių takelio bei 143 kv. m vejos. 2017 m. buvo įrengta dalis betono trinkelių takelio (52 kv. m);
– Lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ – bus atnaujinta bėgimo takelio danga (224 kv. m).

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

Pranešimą paskelbė: Astijus Krauleidis, Kėdainių rajono savivaldybė

Parašykite komentarą