Verslas

„Iki“ įgyvendina papildomas prevencines priemones parduotuvėse

Lietuvoje toliau plintant naujajam COVID-19 virusui, prekybos tinklas „Iki“ imasi papildomų priemonių, padėsiančių užtikrinti darbuotojų ir pirkėjų saugumą. Nuo kitos savaitės „Iki“ parduotuvių kasose bus sumontuotos organinio stiklo pertvaros, galinčios apsaugoti nuo virusų plitimo.

Pasak Indrės Baltrušaitienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, šiuo metu klientų ir pirkėjų saugumo užtikrinimas yra svarbiausias prioritetas. Siekiant apriboti fizinio kontakto galimybes, organinio stiklo pertvaros didžiosiose „Iki“ parduotuvėse, sulaukiančiose gausaus pirkėjų srauto, bus sumontuotos kas antroje kasoje, mažesnėse – kiekvienoje kasoje.

„Prekiaujame būtiniausiomis prekėmis šiuo laikotarpiu – maisto produktais, todėl imamės visų priemonių, kad užtikrintume darbuotojų ir pirkėjų saugumą. Kadangi sveikatos specialistai rekomenduoja saugų atstumą, kuris mažina viruso plitimą, papildomai įgyvendintos priemonės leis sumažinti tiesioginio kontakto tarp darbuotojų ir pirkėjų galimybę, taip užtikrinant didesnį jų saugumą“, – sako I. Baltrušaitienė.

Papildomai „Iki“ parduotuvėse ant grindų bus suklijuoti lipdukai, žymintys rekomenduojamą saugų atstumą pirkėjams eilėse, be to, ieškoma galimybių įsigyti medicininių veido kaukių, kad darbuotojai jaustųsi saugesni.

Pasak „Iki“ komunikacijos vadovės, vyresnio amžiaus žmonėms rekomenduojama apsipirkti rytais, kuomet tinklo parduotuvėse jiems galioja išskirtinės sąlygos.

„Mūsų parduotuvėse 8.00–10.00 vyresnio amžiaus žmonėms galioja auksinės valandos. Šiuo laikotarpiu juos ypač skatiname mūsų parduotuvėse lankytis būtent šiuo metu, o rytais parduotuvėse esančius kitus pirkėjus prašome supratingumo ir palaikymo, praleidžiant vyresniuosius pirma savęs,“ – sako I. Baltrušaitienė.

Visose „Iki“ parduotuvėse yra įgyvendintos Sveikatos apsaugos ministerijos rekomenduojamos prevencinės priemonės. Darbuotojai yra supažindinti su prevencija ir atsakingai laikosi higienos reikalavimų, o dezinfekcinėmis priemonėmis sudarytos sąlygos naudotis ne tik jiems, bet ir pirkėjams.

„Visose „Iki“ parduotuvėse jau yra įrengti dozatoriai su dezinfekciniu skysčiu, kuriuo pirkėjai gali dezinfekuoti rankas, taip pat apsiperkant skatiname juos naudotis vienkartinėmis pirštinėmis. Parduotuvėse reguliariai dezinfekuojami paviršiai, darbuotojai taip pat aprūpinti vienkartinėmis pirštinėmis, kiekvienoje kasoje atsirado dezinfekcinio skysčio dozatoriai kasininkams, skyriuose naudojamas muilas su dezinfekantais“, – vardija I. Baltrušaitienė.

Primename, kad siekiant suvaldyti viruso plitimą, parduotuvėse rekomenduojama nesilankyti žmonėms, kurie jaučia į gripo panašius simptomus.

Parašykite komentarą