Verslas

„Ignitis grupės paslaugų centrui“ toliau vadovaus Irma Kaukienė

„Ignitis grupės paslaugų centro“ (GPC) vadove antrajai kadencijai paskirta Irma Kaukienė. Atsižvelgiant į tai, kad I. Kaukienės vadovavimo pirmosios kadencijos laikotarpiu paslaugų centras pasiekė keltus veiklos tikslus, GPC valdyba pritarė jos skyrimui vadovės pareigoms antrajai penkerių metų kadencijai. Nauja kadencija oficialiai prasidės 2023 m. sausio 1 d.

„Vertinu Grupės valdybos pasitikėjimą skirti mane paslaugų centro vadove antrajai kadencijai ir džiaugiuosi, jog galėsiu tęsti į efektyvumą ir aukščiausios kokybės paslaugų teikimą Grupei orientuotą veiklą, užtikrinant sklandų atskirų funkcijų veikimą“, – sako I. Kaukienė.

Vadovavimo patirtį I. Kaukienė įgijo dirbdama informacinių technologijų sektoriuje, taip pat eidama valdybos narės pareigas duomenų centrų valdymo ir duomenų perdavimo  bei verslo aptarnavimo paslaugų teikimo įmonėse. Paslaugų centro vadovė karjerą pradėjo vadovaudama projektams, susijusiems su verslo valdymo sistemų diegimu, duomenų analitika, verslo procesų optimizavimu. I. Kaukienė yra įgijusi technologijos mokslų srities daktaro laipsnį ir taip pat baigusi vadovų magistrantūros studijas (EMBA) Baltijos vadybos institute. Jos pirmoji kadencija „Ignitis grupės paslaugų centro“ vadovės pareigose prasidėjo 2017 m. lapkričio 21 d.

Pagal įstatymą tas pats asmuo valstybės kapitalo įmonės ar jos dukterinės bendrovės vadovu gali būti renkamas ne daugiau kaip dvi kadencijas iš eilės ir antrai kadencijai gali būti renkamas, jeigu per pirmąją pasiekė nustatytus veiklos tikslus.

Šiuo metu „Ignitis grupės paslaugų centro“ valdybai priklauso „Ignitis grupės“ valdybos narė, Grupės organizacinio vystymo vadovė Živilė Skibarkienė, kuri yra ir paslaugų centro valdybos pirmininkė, bei nepriklausomas valdybos narys Marius Ivanauskas.

Apie „Ignitis grupės paslaugų centrą“

UAB „Ignitis grupės paslaugų centras“ yra vidinis „Ignitis grupės“ paslaugų ir kompetencijų centras, įgyvendinantis grupės strategiją, proaktyviai reaguojantis į verslo poreikius, lanksčiai ir efektyviai aptarnaujantis globalią organizaciją. Čia sutelkiamos ekspertinės žinios, kompetencinės ir kartotinės paslaugos ar veikla, funkcijos ar jų dalis, įgalinančios “Ignitis grupės” įmones greitai ir efektyviai konkuruoti (įgauti pranašumą), taupyti kaštus, išgauti sinergiją, didesnę kokybę, kontrolę ir skaidrumą. Šiuo metu „Ignitis grupės paslaugų centre“ dirba daugiau nei 570 darbuotojų, užtikrinančių net 11 bendrųjų funkcijų paslaugas grupės įmonėms.

Pranešimą paskelbė: Laura Beganskienė, UAB „Ignitis grupės paslaugų centras“

Parašykite komentarą