Verslas

Ieva Mackevičienė: „Mano verslo idėja kilo iš nemigos“

Praėjusį ketvirtadienį vykusiame „Mommypreneurs“ pristatymo renginyje susirinko keli šimtai mamų iš įvairiausių šalies miestų. Visos jos norėjo išgirsti apie jau visai netrukus Lietuvoje startuosiančią nemokamą „Mommypreneurs“ programą, skatinančią jaunų mamų užimtumą bei verslumą.

Į renginį taip pat susirinko žinomos Lietuvos moterys, mamos ir verslininkės: Rimantė Kulvinskytė, Julija Žižė, Ieva Mackevičienė, Žydrūnė Vitaitė, Ilma Nausėdaitė, Aistė Košienė ir Goda Prapuolenytė-Leonavičienė. Visos jos dalyvavo diskusijoje, kurioje dalinosi istorijomis, kaip pradėjo savo verslą, keitė karjeras bei veiklas.

Žinoma Lietuvos mama, socialinių tinklų žvaigždė Ieva Mackevičienė pripažino, kad jos verslas kilo iš nemigos. „Pirmieji metai su Motiejumi buvo labai sunkūs. Jį kankino nesibaigiantys diegliai. Su Rolandu miegodavome vos po kelias valandas. Supratau, kad jeigu nesiimsiu kokios nors veiklos, pasieksiu išprotėjimo ribą… Su drauge nuolat ieškojome idėjų, kurias galėtumėm pritaikyti Lietuvoje, internetinės svetainės „Pinterest“ nuotraukas jau mokėjau mintinai. Ir vieną dieną atėjo idėja kurti drabužių liniją visai šeimai – vienodus drabužėlius mamai, tėčiui ir vaikučiui“,– pasakojo žinoma moteris.

Kita diskusijos dalyvė Julija Žižė susirinkusioms mamoms patarė, kad prieš pradedant įgyvendinti savo idėją, gyvybiškai svarbu parengti profesionalų verslo planą bei leisti „susigulėti“ minčiai bent kelis mėnesius. „Jei po kurio laiko vis dar tikite savo verslo idėja – įgyvendinkite ją“,– tikino garsi Lietuvos mama.

Žydrūnė Vitaitė, „Women Go Tech“ bendraįkūrėja, ragino pagalvoti apie verslą technologijų srityje. Sėkminga moteris pastebėjo, kad vyrai išeina vaikų priežiūros atostogų vis dažniau. Pasak jos, tai iš dalies lėmė moterų susidomėjimas ir didelė aistra skaitmeninei industrijai.

Likusius moterų pasakojimus galite pamatyti „Mommypreneurs“ facebook puslapyje, renginio diskusijos vaizdo įraše.

Primename, kad registruotis „Mommypreneurs“ programai bus galima jau nuo liepos 15 d., aplikavimo pabaiga – rugpjūčio 15 dieną. Pirmieji kursai planuojami jau rugsėjo pradžioje.
Daugiau informacijos galite rasti: https://www.facebook.com/mommypreneursLT/

Projektą įgyvendina „Startup Division“ – pirmaujanti inovacijų organizacija Baltijos šalyse, dirbanti su startuoliais ir auginanti jaunuosius verslus.
Mommypreneurs programa yra skirta Jaunimo Darbingumo Skatinimui. Projektas finansuojamas Islandijos, Lichtenšteino ir Norvegijos per EEA ir Norvegijos paramos fondą. Remiantis paramos davėjo tikslinės jaunimo grupės reikalavimais, dalyvių grupės amžius yra apibrėžtas iki 29 metų.

Parašykite komentarą