Transportas

Įdomūs faktai apie „Jaguar“

Transporto priemonių rinkoje yra daugybė puikiai žinomų ir labai gerai vertinamų automobilių gamintojų, iš kurių vieni žinomiausių yra „Jaguar“. Ši kompanija buvo įkurta dar 1922 m. ir pradžioje ji buvo vadinama „Swallow Sidecar Company“. Tuo tarpu nuo 1945 m. ji gavo naują pavadinimą, kuriuo vadinama ir iki šiol. „Jaguar“ kompanija per savo gyvavimo laikotarpį pasauliui yra pristačiusi ne vieną įspūdingą modelį, tarp kurių yra ir „Jaguar XK210“, „Jaguar XJS“ ar „Jaguar XF“.

Todėl būtų labai įdomu ir naudinga apie „Jaguar“ kompaniją ir jų gaminamus abejingų nepaliekančius automobilius sužinoti keletą faktų.

Kompanija pradėjo savo veiklą kaip priekabų gamintoja

Kuomet ši kompanija tik pradėjo vykdyti savo veiklą, pavadinimu „Swallow Sidecar Company“, ji specializavosi motociklams skirtų priekabų gamybos srityje. Kompanijos įkūrėjai Viljamas Walmsley ir Viljamas Lyonas kompaniją įkūrė gavę 1000 GBP paskolą. Eksperimentuoti automobilių gamybos srityje jie pradėjo 1927 m.

„Jaguar XF“ modelis

„Jaguar XF“ modelis yra gavęs daugiausiai apdovanojimų iš visų kada nors „Jaguar“ pagamintų automobilių. Tai yra nuostabus stiliaus ir patikimumo derinys. „XF“ modelyje atsispindi visiškai „Jaguar“ automobiliams naujas dizainas. Šis automobilis yra ypatingai manevringas ir kartu labai praktiškas. Be to, „Jaguar XF“ modelis yra ir pats aerodinamiškiausias „Jaguar“ kompanijos kada nors sukurta automobilis – kiekviena šio automobilio linija yra skrupulingai apgalvota ir sukurta taip, kad būtų galima kaip įmanoma labiau sumažinti oro pasipriešinimą.

„Jaguar“ automobilių testavimas žemoje temperatūroje

Kiekvienas „Jaguar“ kompanijos atliekamas automobilių testavimas žemoje temperatūroje yra įspūdingas. Visi pagaminti automobiliai 12 val. praleidžia -40 °C temperatūroje, o tuomet automobiliai būna perkeliamai į vėjo tunelį. Vėjas, kuris pučiamas į automobilį, būna 0 °C, o taip pat į automobilį kartu yra purškiamas ir vanduo. Visa tai daroma tam, kad būtų įsitikinta, jog „Jaguar“ galės važiuoti nepaisant to, kaip bebūtų šalta.

Dažymas ir emu plunksnos

Prieš dažymą „Jaguar” automobilis nuvalomas jonizuotomis emu plunksnomis, nes jos turi elektrostatinį krūvį – tokiu būdu plikas metalas nebetraukia dulkių po jo galutinio valymo iki dažymo.

Parašykite komentarą