Laisvalaikis

Idealios sodybos vestuvėms iki 50 žmonių

Organizuojate nedideles bet šaunias vestuves vasarą ar rudeniop? Jau dabar pats laikas pasirūpinti sodybos nuoma, nes šiais metais jų paklausa itin didelė.

Kuklios vestuvės yra laikomos tos, kuriose dalyvauja iki 50 žmonių. Kuklios tik žmonių kiekiu, bet ne sprendimais. Apie finansinę dalį dabar nekalbėsime, nors ji ir svarbi. Svarbu tik tai, kad nereikėtų permokėti už nenaudojamus plotus, todėl idealios sodybos vestuvėms iki 50 žmonių yra nedidelės, tačiau su pakankamai gerai išvystyta aplinka.

Kaimo turizmo sodybos būna kelių rūšių:

  • Sodybos poilsiui su pirtimi. Čia atvykstama pailsėti savaitgaliui su draugais. Nereikia slėpti – dažnai vakarėliai būna ir triukšmingesni.
  • Sodybos renginiams su pirtimi. Šių sodybų paskirtis – priimti asmenines šventes švenčiančius žmones. Tai gali būti gimtadienis, jubiliejus. Šių sodybų trūkumas yra tas, kad jos susideda iš didelio pastato ir pirties. Vandens telkinys gali būti ir tvenkinys, nebūtinai ežeras.
  • Sodybos poilsiui atokioje vietoje, su įspūdinga aplinka. Šių sodybų tikslas – poilsis gamtoje. Čia atvažiuoja žmonės iš Lietuvos ir užsienio, norintys pajausti Lietuvos gamtos grožį. Tai dažniausiai sodybos ant ežero kranto, šalia miško.
  • Sodybos renginiams su įspūdinga aplinka. Sodybos, kurios turi dideles patalpas, daug miegui skirtų patalpų ir įspūdingą gamtą yra skirtos dviejų tipų renginiams – vestuvėms ir korporatyviniams įmonių vakarėliams. Jose galima praleisti laiką aktyviai.
  • Sodybos su papildomomis pramogomis. Tai poilsiui skirtos sodybos, kurių šeimininkai siūlo papildomas pramogas: apsilankymą mini zoologijos soduose, laipynes, supynes, pasiplaukiojimus valtimi ar vandens dviračiais šalia esančiame vandens telkinyje, žvejybą, maisto gamybą, rankdarbius, jodinėjimą arkliais ar poniais ir t.t.

Idealiausios sodybos vestuvėms yra pastarosios dvi – kur yra daug vietos ir galima suorganizuoti nemažai papildomos veiklos. Vestuvių vedėjams tada atsiranda kur kas daugiau originalių idėjų. Tiesa, ir iššūkių daugiau, nes tada vestuvininkus reikia sutelkti tam tikriems atrakcionams ir pramogoms. Kai vietos daug, galima organizuoti ir dideles vestuves.

Kai šeimininkai siūlo papildomas paslaugas, galima suorganizuoti ir mažas vestuves. Įsivaizduokite, ko vertas jaunųjų atvykimas ant arklių ar keturračiais… O gal jaunoji atvyksta vedina avimi už pavadėlio, o jaunasis – ožiu?.. Tokios smulkmenos labai pagyvina vestuvių atmosferą, ir visa tai tik dėl to, kad suradote idealią sodybą vestuvėms iš anksto ir sutarėte su šeimininkais dėl visų smulkmenų.

Ieškoti sodybų vestuvėms galima per interneto skelbimus arba specialų portalą https://sodybuskelbimai.lt. Kai vienoje vietoje daug skelbimų, patogiau juos peržiūrėti, palyginti ir išsirinkti. Juk vestuvės – viena svarbiausių gyvenimo švenčių.

Parašykite komentarą