Transportas

ID.3 jau čia: „Volkswagen“ pirmą kartą siūlo išankstines rezervacijas

→    Naujojo elektromobilio „ID.3“ rida vienu įkrovimu sieks nuo 330 iki 500 km (pagal WLTP) 

→    Bus pagaminta tik 30 000 išskirtinės versijos „ID.3 1ST“ automobilių su gausia papildoma įranga pirmiesiems užsisakiusiems iš anksto. Lietuvai skirta 20 šių automobilių.

→    „ID.3 1ST“ rida vienu įkrovimu sieks 420 km (pagal WLTP) 

→    Rezervacijos užstatas – 1000 EUR.

„Volkswagen“ trečiadienį Europoje pradeda išankstines pirmojo elektromobilių šeimos „ID.“ nario „ID.3“ rezervacijas. Jau dabar žmonės gali rezervuoti pirmuosius „ID.3“ automobilius svetainėje https://id.volkswagen.lt, internetu sumokėję 1000 eurų užstatą. Nepraėjus nei kelioms valandoms nuo registracijos pradžios, Baltijos šalyse jau buvo rezervuota keletas automobilių. Išskirtinai išankstinei rezervacijai sukurta speciali „ID.3 1ST“ versija bus komplektuojama su aukščiausios kokybės gausia įranga. Tokių automobilių bus pagaminta tik 30 tūkstančių. „Volkswagen“ komplektuos „ID.3 1ST“ su vidutinio dydžio baterija, kuri pirkėjams bus pasiūlyta tik vėliau, tačiau turėtų tapti populiariausiu pasirinkimu. Iš viso bus siūlomos trys baterijų talpos, kurios vienu įkrovimu leis įveikti nuo 330 iki 500 km pagal WLTP standartą. Išankstinės rezervacijos metu siūlomas automobilis vienu įkrovimu galės įveikti 420 km (pagal WLTP). 

 „ID.3“ pirkėjus pasieks be anglies dvideginio poveikio aplinkai – į šį tikslą orientuota tiek akumuliatorių, tiek „ID.“ automobilių gamyba. Pavyzdžiui, gamybos procese naudojama tik atsinaujinanti energija, o tarša, kurios neįmanoma išvengti, bus kompensuojama sertifikuotais klimato apsaugos projektais. „ID.3 1ST“ gamyba prasidės 2019 metų pabaigoje, o pirmieji automobiliai pirkėjus pasieks 2020-ųjų viduryje.

„Pradėdami išankstines „ID.3“ rezervacijas Europoje, savo klientams parodėme tvirtą „Volkswagen“ įsipareigojimą vystyti e. mobilumą. Nuo šiol prisijungti gali visi, – Berlyne vykusiame „Volkswagen“ grupės forume „DRIVE“ teigė Jurgenas Stackmannas, „Volkswagen“ valdybos narys, atsakingas už pardavimus, rinkodarą ir paslaugas po pardavimo. – Su „ID.3“ mes pradedame trečiąjį svarbiausią strateginį mūsų kompanijos etapą po „Beetle“ ir „Golf“. „ID.3“ yra masiniam mobilumui skirtas elektromobilis. Pirmiausia su „ID.3“ mes elektrifikuosime Europą, o vėliau seks ir kiti regionai, kuriems skirtus „ID.“ šeimos modelius pristatysime netolimoje ateityje.“

„Volkswagen“ siūlys keturių spalvų ir trijų versijų „ID.3 1ST“. Visos versijos bus komplektuojamas su dideliais ratlankiais ir gausia papildoma įranga: „ID.3 1ST“ su daugybe patogumų, valdymu balsu ir navigacijos sistema, „ID.3 1ST Plus“ su papildomais „IQ.Light“ žibintais ir dviejų spalvų interjeru bei kėbulu, bei „ID.3 1ST Max“ su panoraminiu stogu ir tokiomis inovacijomis, kaip ant stiklo projektuojama papildytos realybės informacija.

Lietuvoje užsakymų priėmimas prasidės iškart po „IAA“ parodos. tuomet jie pas pasirinktą atstovą galės pateikti įpareigojantį užsakymą vienam iš trijų išskirtinių „ID.3 1ST“ modelių. Iki tol, klientai galės bet kada atšaukti savo rezervaciją, o užstatas bus grąžintas.

Išankstinės rezervacijos siūlomos 29-iose Europos šalyse. „Volkswagen“ planuoja per metus klientams pristatyti vidutiniškai po 100 000 automobilių. 

Pranešimą paskelbė: Aistė Gražytė, UAB „Fabula ir partneriai“

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą