Nekilnojamas Turtas

Į verslo centrą „Park Town“ kelsis advokatų kontora „Wint law firm“

Į statybų finišo tiesiąją pasiekusį antrąjį Vilniaus verslo centro „Park Town“ pastatą „East Hill“ rudenį kelsis advokatų profesinė bendrija „Wint law firm“. Sparčiai auganti ir rinkoje gerai žinomus advokatus subūrusi kontora jau pasirašė patalpų nuomos sutartį su projekto vystytoja, viena didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, verslui ir poilsiui kuriančia bendrove „Darnu Group“.
Į naująjį 596 kv. m. biurą šeštajame pastato aukšte iš dabartinių patalpų kitoje Neries pusėje planuoja persikelti 22 darbuotojai, tačiau „Wint law firm“ partnerė dr. Olga Petroševičienė sako, kad patalpos pasirinktos atsižvelgiant ir į kontoros plėtros planus. Jos teigimu, naujame ofise bus numatytos darbo erdvės 35 žmonių komandai.

„Turėjome kelias galimybes, tačiau pasirinkome „Park Town“ dėl to, kad šis verslo centras atitinka šiuolaikinius ir novatoriškus reikalavimus biurams pagal BREEAM standartą. Be to, vis dar planuojame plėtrą, todėl mums buvo svarbi galimybė patalpų išplanavimą pritaikyti mūsų konkretiems poreikiams“, – teigia advokatė O. Petroševičienė.

„Patogi infrastruktūra, tvarūs sprendimai ir lankstus prisitaikymas prie nuomininkų poreikių užtikrina jų galimybes lengviau prisivilioti aukštos kokybės specialistų ir užtikrintai planuoti plėtrą“, – pastebi „Darnu Group“ Turto valdymo direktorius Linas Savickas.

Praėjusius metus „Darnu Group“ pabaigė sudarydama vieną didžiausių rinkoje, 4400 kv. m. patalpų nuomos „East Hill“ pastate sandorį su pasaulyje pirmaujančia mineralinių trąšų gamintoja ir aplinkosaugos sprendimų teikėja „Yara International“, neseniai pranešta ir apie IT bendrovės „TIA Technology“ Lietuvos padalinio persikėlimą į 1500 kv. m. patalpas „Park Town“ verslo centre. Į jį savo biurus rudenį perkels ir „MarkMonitor“, „Adventure“, „Glera Game“, „Saldi kava“ bei „Mars Lietuva“ bendrovės, taip pat – ir Lietuvos krepšinio lyga.

Modernūs A klasės biurų „Park Town“ pastatai atitinka efektyvių šiuolaikinių technologijų ir atsakingo resursų naudojimo klasifikacijos standartą. Juose sumontuoti fasadai su saulės moduliais, įrengta patalpų drėkinimo sistema, užtikrinti individualūs darbo vietos apšviestumo ir kiekvienos patalpos mikroklimato valdymo sprendimai, taip pat patalpų būvio ir langų pozicijos jutikliai. Pirmajam pastatui suteiktas BREEAM „New Construction Excellent“ sertifikatas.

„Park Town“ verslo centro darbuotojai galės naudotis aukščiausius reikalavimus atitinkančiomis konferencijų salėmis, sporto klubu „RE.FORMATAS“, kavinėmis, restoranais, grožio salonu, drabužių valykla ir atvira visiems miestiečiams terasa, vėliau greta pastatų nusidrieks unikalus sostinėje japoniškas sodas. Į „Park Town“ verslo centrą „Darnu Group“ investavo 40 mln. Eur.

Parašykite komentarą