Verslas

Į Lietuvos rinką žengia Suomijos pastatų valymo bendrovė SOL

Pastatų valymo ir apsaugos paslaugas teikianti Suomijos bendrovė SOL vasarį pradeda veiklą Lietuvos rinkoje. Šiuo metu bendrovė sėkmingai veikia Suomijoje, Švedijoje, Rusijoje, Estijoje bei Latvijoje. SOL veiklą pradės Vilniuje, o vėliau plėsis į kitus didžiuosius Lietuvos miestus.

„Lietuvos rinka mums bus paskutinė stotelė vykdant plėtrą Baltijos šalyse. Jau subūrėme pilną valymo specialistų ir vadovų komandą bei pradedame dirbti su verslo centru „Technopolis“, kurį aptarnaujame ir kitose mūsų rinkose,“ – teigia SOL vadovas Baltijos šalyse Rinel Pius.

Bendrovė SOL Lietuvoje koncentruosis į verslas-verslui segmentą ir sieks keisti požiūrį į pastatų valymo ir priežiūros paslaugas, pristatyti naujus šio sektoriaus darbo standartus.

„Skirtingai nei dauguma Baltijos šalyse veikiančių valymo bendrovių, mes daugiausia naudojame drėgną ir vadinamąjį „multimop“ – kai vienam objektui naudojama keletas plaušinių šluosčių taip siekiant valymui naudoti tik švarias šluostes – paviršių valymo būdą, kuris yra draugiškesnis aplinkai bei saugesnis nei įprastas šlapias valymas,“ – teigia R. Pius. Pasak jo, bendrovė nuolat tobulina taikomus metodus atsižvelgdama į jų draugiškumą aplinkai, o bendrus procesus gerinti padeda nuolatinis grįžtamasis ryšis tiek iš klientų, tiek iš darbuotojų.

Šiuo metu šešiose rinkose sėkmingai veikiančios bendrovės SOL darbuotojų skaičius viršija 11 tūkst. Prieš 20 m. bendrovė pradėjo savo paslaugas teikti Estijoje, kur šiandien ji yra valymo paslaugų verslas-verslui sektoriuje lyderė. Vėliau kompanija savo veiklą plėtė į Latviją, Rusiją, Švediją. Šiose šalyse SOL turi sukaupusi patirties dirbant su skirtingų sektorių organizacijomis: ligoninėmis, mokyklomis, energetikos bendrovėmis, viešbučiais ir kt.

Pastatų valymo ir apsaugos paslaugas teikianti Suomijos bendrovė SOL priklauso motininei įmonei SOLEMO Ltd. Suomijos bendrovė buvo įkurta kaip šeimos verslas, kurios akcininkais iki šiol išliko įkūrėjų šeimos nariai. Šiuo metu Suomijoje veikianti motininė kompanija teikia pastatų apsaugos, priežiūros, aplinkos tvarkymo bei valymo paslaugas. Planuojamas 2014 m. įmonių grupės pelnas – 316 mln. eurų.

Parašykite komentarą