Verslas

Į Lietuvą žengia garsus strateginių konsultacijų tinklas „The Palladium Group“

Lietuvos konsultacijų bendrovė „Advanced Advice“ tapo asocijuota pasaulinio konsultantų tinklo „The Palladium Group“ nare. Šio tinklo steigėjų sukurtą strateginio valdymo metodiką įtakingas verslo žurnalas „Harvard Business Review“ išrinko kaip vieną iš įtakingiausių pastarųjų 75 metų vadybos idėjų.

„The Palladium Group“ įsteigė ir jai vadovauja Dr. Robert S. Kaplan ir Dr. David P. Norton, kurie sukūrė vadybos klasika tapusį subalansuotų rodiklių vadybos modelį (angl. balanced scorecard). Jis padeda susieti trumpalaikius įmonės valdymo sprendimus su jos ilgalaike strategija.

Lietuvoje strategines konsultacijas, kurios bus pagrįstos „The Palladium Group“ metodikomis, gerosiomis praktikomis ir strategijų planavimo įrankiais, nuo šiol teiks „Advanced Advice“. Strateginės plėtros praktiką vystys Dr. Gintaras Labutis, kuris prisijungė prie įmonės kaip partneris. Anksčiau G. Labutis yra ėjęs vadovaujančias pareigas bendrovėse „Lietuvos draudimas“, „Ligrid“, „Technologijų ir inovacijų centras“, daugiau nei 10 metų konsultuoja organizacijos strategijos klausimais.

„Lietuvoje vis dar juntamas modernaus, metodiško strateginio valdymo trūkumas. Iš dalies dėl to, nors dirbame daug, vis dar atsiliekame pagal produktyvumo, efektyvumo, sukuriamos vertės rodiklius. Partnerystė su daugiametę patirtį ir didelį žinių bagažą turinčiu pasauliniu tinklu suteiks galimybę atnešti į mūsų rinką gilesnį, sistemiškesnį požiūrį į strateginę vadybą. Tai kelias auginti vietos įmonių konkurencingumą, didinti organizacijų veiklos efektyvumą ilguoju laikotarpiu“, – sako G. Labutis.

Tapusi asocijuota pasaulinio tinklo nare, „Advanced Advice“ teiks profesionalias strategijų dizaino, įgyvendinimo ir strateginių iniciatyvų realizavimo konsultacijas. Tarptautinę mokymo programą baigę bendrovės konsultantai Lietuvoje vykdys specializuotus organizacijų tyrimus. Jų metu bus siekiama išsiaiškinti, kiek organizacijos strategijos įgyvendinimui įtakos daro konkrečios veiklos, pokyčių, inovacijų ir rizikų valdymas, vadovų kompetencijos ir lyderystė. Atlikus šių sričių analizę, bus taikomos pasaulyje pasiteisinusios strateginės plėtros įgyvendinimo priemonės.

„Sustiprinę strateginio konsultavimo praktiką, turime tikslą kilstelėti į aukštesnį lygį ne tik Lietuvos organizacijas, bet ir visą strateginės vadybos sritį. Ketiname glaudžiai bendradarbiauti su pasauliniu tinklu, naudotis jų metodikomis, tyrimų medžiaga ir gerosiomis praktikomis, į stambius projektus įtraukti ir mūsų tinklo užsienio konsultantus, taip pat plėsti Lietuvos konsultacinių paslaugų eksportą į užsienį“, – sako „Advanced Advice“ įkūrėjas Ilja Malkin.

Jis tikisi, kad per penkerius metus geriausių pasaulyje pagal strategijų įgyvendinimą bendrovių šlovės galerijoje („Palladium Balanced Scorecard Hall of Fame“), kurią organizuoja „The Palladium Group“ kartu su „Harvard Business Review“, atsidurs bent trys organizacijos iš Lietuvos.

Kviečia į „Strateginius pusryčius“

Lietuvos verslo ir viešojo sektoriaus organizacijų lyderiams „The Palladium Group“ siūlomas modernus požiūris į strateginę vadybą, geriausios praktikos ir tyrimai bus pristatyti rugsėjo 30 d. sostinės „Radisson Blu Royal Astorija“ viešbutyje vyksiančių „Strateginių pusryčių“ metu. Pristatyme dalyvaus pirmą kartą į Lietuvą atvykstantis „The Palladium Group“ vykdantys direktorius Artimųjų Rytų ir Europos šalims Joan Cabezas Garcia, kuris per pastaruosius 15 metų įgyvendino daugiau kaip 100 strateginių pokyčių projektų verslo ir valstybiniame sektoriuje nuo Europos iki Dubajaus.

Apie „Advanced Advice“, www.aadvice.lt
UAB „Advanced Advice“ yra strateginės plėtros konsultacijų bendrovė, įkurta 2005 metais Lietuvoje. Ligi šiol boutique tipo konsultacijas teikusi bendrovė klientams siūlo pagal jų poreikius pritaikytus aukštos pridėtinės vertės konsultacinius sprendimus. Trys pagrindinės bendrovės veiklos sritys – Strateginės vadybos konsultacijos, taip pat konsultacijos Franšizavimo ir ES fondų projektų valdymo srityse. „Advanced Advice“ pirmoji Lietuvoje pradėjo sistemingai konsultuoti verslininkus franšizavimo klausimais, dalyvavo kuriant Lietuvos franšizės centrą. „Verslo žinių“ duomenimis 2012 metais „Advanced Advice“ buvo sparčiausiai augančia vadybos konsultacijų ir mokymų bendrove Lietuvoje. Bendrovės apyvarta 2013 metais siekė 2,2 mln. litų.

Apie naują „Advanced Advice“ partnerį

Dr. Gintaras Labutis yra Vilniaus universiteto fizinių mokslų daktaras ir Filadelfijos (JAV) universiteto verslo administravimo magistras. Nuo 2002 metų jis teikia nepriklausomas vadybos konsultacijas, dėsto paskaitas strateginio ir pokyčių valdymo, projektų vadybos, pardavimų ir lyderystės temomis.

Dr. Gintaras Labutis
Partneris
UAB „Advanced Advice“
Telefonas: +370 612 66758
El. paštas: gintaras.labutis@aadvice.lt

Apie „The Palladium Group”, www.thePalladiumGroup.com

„The Palladium Group“ yra pasaulinė lyderė, padedanti organizacijoms įgyvendinti strategijas ir pasiekti išskirtinių rezultatų, diegiant geriausias strategijų įgyvendinimo ir organizacijų veiklos valdymo programas. Bendrovę įkūrė vieni iš garsiausių pasaulyje verslo mąstytojų Harvardo universiteto profesoriai dr. Robert S. Kaplan ir dr. David P. Norton. Žymiausi jų sukurti strateginio valdymo instrumentai – Balanced ScoreCardTM, Strategy Maps ir Execution Premium Process – the XPPTM – veiksmingos ir intregruotos strategijos įgyvendinimo ir veiklos valdymo priemonės, kurias visame pasaulyje diegia ir naudoja pažangiausios valstybinės ir verslo organizacijos. „The Palladium Group“ turi atstovybes Amerikoje, Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Azijoje.

Andrew Dod
Director of Marketing
Palladium Group, Inc.
Phone: 781- 761-4402
Email: adod@thepalladiumgroup.com

Parašykite komentarą