Verslas

„Horizon Impact Award 2022“: galimybė gauti tarptautinį pripažinimą ir 25 tūkst. Eur.

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) įmones bei pavienius asmenis ir komandas, vykdžiusius „Horizontas 2020“ ir / arba Septintosios bendrosios programos (7BP) projektus, kviečia teikti paraiškas ir dalyvauti atrankoje Europos Komisijos (EK) „Horizon Impact“ apdovanojimui gauti, kurio piniginis prizas – 25 tūkst. eurų.

„Horizon Impact“ apdovanojimas – tai Europos Komisijos iniciatyva, skirta pripažinti ir pagerbti išskirtinius projektus, kurių rezultatai panaudojami siekiant sukurti pridėtinę vertę visuomenei. Juo siekiama parodyti platesnę socialinę ir ekonominę Europos Sąjungos investicijų į mokslinius tyrimus ir inovacijas naudą, sektinais pavyzdžiais įkvėpti kitas įmones, o asmenims ar komandoms – suteikia galimybę pademonstruoti savo gerąją praktiką ir pasiekimus bei gauti 25 tūkst. eurų piniginį prizą, kuris bus skirtas 6 geriausiems projektams.

Konkurse gali dalyvauti visi juridiniai, fiziniai asmenys ar komandos, užbaigę 7BP arba „Horizontas 2020“ projektą. Pareiškėjai, siekiantys gauti apdovanojimą, kviečiami iki kovo 8 dienos pildyti anketą, kurioje jie turės įrodyti, kad projekto rezultatai davė naudą ir padarė reikšmingą visuomeninį poveikį visoje Europoje ir už jos ribų. Projektai tinkami tik tuo atveju, jei jie jau pasibaigę iki konkurso pabaigos, t. y. iki pateikimo termino.

Tai – jau trečioji atranka apdovanojimams gauti. Ankstesniųjų laimėtojų projektai vystė naują vaistą nuo retos ligos, padėjo užkirsti kelią prievartai prieš vaikus, padidino naršymo internete saugumą ir apsaugojo pakrančių zonas nuo klimato kaitos poveikio.  

Daugiau informacijos apie apdovanojimus.

Pranešimą paskelbė: Karolina Urbonaitė, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

Parašykite komentarą