Verslas

„Hegelmann Transporte“ iš „UniCredit Leasing“ skolinasi veiklai 4 šalyse

Turto finansavimo bendrovė „UniCredit Leasing“ Lietuvoje krovinių pervežimo bei logistikos bendrovei „Hegelmann Transporte“ suteikė 35 mln. eurų finansavimo limitą investicijoms į transporto priemonių atnaujinimą Lietuvoje, Latvijoje, Rumunijoje ir Vokietijoje.

„Šiai sparčiai augančiai bendrovei suteikėme išskirtinį finansavimą, kuris, tikimės, prisidės prie dar didesnės jų sėkmės. Tai tipinis pavyzdys, kai mūsų klientas čia, Lietuvoje, gali pasinaudoti „UniCredit“ veiklos geografija ir kreiptis dėl paslaugų bet kurioje iš „UniCredit“ šalių. Šiuo atveju suvedėme „Hegelmann Transporte“ su mūsų padaliniais Latvijoje, Rumunijoje, Vokietijoje ir patvirtinome bendrą finansinį limitą. Jį galima naudoti šiose šalyse geriausiomis būtent tose rinkose veikiančiomis sąlygomis“, – sako Laimonas Belickas, „UniCredit Leasing“ Lietuvoje vadovas.

Anot Tomo Jurgelevičiaus, „Hegelmann Transporte“ direktoriaus, tokį finansavimo modelį įmonė atrado tuomet, kai Lietuvoje susidūrė su suteikto finansinio portfelio „lubomis“. „Mūsų finansuotojai pasakė, kad daugiau skolinti nebegali. Tuomet pradėjome ieškoti galimų kelių, kaip prieiti prie finansavimo tose rinkose, kuriose veikiame. „UniCredit Leasing“ tinklas mūsų atveju visiškai atitinka tas rinkas, kuriose esame. Kito tokio mūsų šalyje bent kol kas neturime. Dabar suteiktą finansavimą naudojome reikiamai technikai – vilkikams bei puspriekabėms – finansuoti“, – sako T. Jurgelevičius.Jurgelevičius papildo, kad toks modelis – galimybė pasinaudoti finansavimo partnerių tinklu –supaprastina priėjimą prie finansavimo: visus reikiamus administracinius formalius reikalus galima sutvarkyti čia, o finansavimą gauti ir jį naudoti šalies, kurioje vykdai veiklą, sąlygomis.

 „UniCredit Leasing“ Lietuvoje yra sėkmingai Europoje veikiančios bankininkystės paslaugų grupės „UniCredit“ dalis, siūlanti vietinę ir tarptautinę patirtį bei suteikianti prieigą prie pirmaujančių produktų ir paslaugų 14 pagrindinių rinkų Europoje.

„Hegelmann Transporte“ yra tarptautinė krovinių pervežimo ir logistikos bendrovė Lietuvoje veikianti jau 15 metų. Jos teikiamos paslaugos sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru, o krovinių transportavimo tinklas išvystytas ne tik Vakarų Europoje, bet ir NVS šalyse.

Pranešimą paskelbė: Vilius Mackonis, „Virtuozai”, rinkodaros ir komunikacijos agentūra (MB Virtuosus)

Parašykite komentarą