Verslas

„Grigeo“ pirmoji iš asmens higienos produktų gamintojų Lietuvoje gavo IFS kokybės sertifikatą

Grigiškėse veikiančiai švaros ir higienos popieriaus bendrovei „Grigeo“ pirmajai iš namų ūkio ir asmeninės priežiūros produktų gamintojų Lietuvoje suteiktas tarptautinis IFS sertifikatas. Jis patvirtina, kad higieninio popieriaus produkcija yra gaminama laikantis aukščiausių kokybės ir saugumo standartų, o rinkai tiekiami gaminiai yra kokybiški ir tokie saugūs, jog gali turėti sąlyti su maistu.

Sertifikatą suteikusi Italijoje veikianti sertifikavimo įmonė „CSI“ bendrovės „Grigeo“ saugos ir kokybės procesus įvertino beveik maksimaliu – 98 proc. balu.

„IFS sertifikatas yra dar vienas mūsų atsakomybės prieš savo klientus ir siekio rinkai tiekti tik aukščiausios kokybės higieninio popieriaus produkciją įrodymas. Tokį sertifikatą pirmieji iš namų ūkio ir asmeninės priežiūros gamintojų Lietuvoje įgijome dar labiau patobulinę savo gamybos procesus ir sugriežtinę kokybės kontrolę, kuriai ir iki šiol skyrėme didelį dėmesį. Dėl šių pastangų mūsų produkcija – tualetinis popierius, popieriniai rankšluosčiai ir kt., gaminama laikantis tokių pat aukštų standartų kaip ir maisto pramonėje“, – sako švaros ir higienos popieriaus gamintojos „Grigeo“ generalinis direktorius Tomas Jozonis.

Anot T. Jozonio, iš viso į vidinių kokybės kontrolės procesų tobulinimą diegiant IFS standartus „Grigeo“ investavo apie 130 tūkst. eurų. „Grigeo“ gamybos patalpose sugriežtinti valymo ir dezinfekavimo reikalavimai, įdiegta gamybos srautų rizikų vertinimo sistema, taip pat atnaujinti medžiagų, darbuotojų, gaminių ir atliekų judėjimo srautų analizės ir rizikų vertinimo procesai, sugriežtintos auditavimo procedūros. Taip pat pradėta naudoti papildoma technologinio vandens kokybės kontrolės sistema.

IFS standartus atitinkanti gaminių kokybė ir saugumas bendrovėje yra užtikrinami laikantis itin griežtų higienos reikalavimų. Žaliavos į gamybos patalpas pristatomos tik per specialias švariąsias zonas, į darbo vietas nepatenka maistas, gėrimai ir kiti pašaliniai daiktai, o patys darbuotojai į gamybines patalpas patenka tik su specialia apranga ir palikę visus asmeninius daiktus – laikrodžius, telefonus, juvelyriką ir kt. – saugojimo vietose. Visi bendrovės paslaugų teikėjai ar svečiai  į patalpas taip pat gali patekti tik su specialiomis apsaugos priemonėmis ir atlikus prevencinę apklausą dėl ligų.

Bendrovei „Grigeo“ taip pat yra suteikti ir kiti tarptautiniai sertifikatai, tarp kurių – kokybės  vadybos ISO 9001, aplinkos vadybos sistemos ISO 14001, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos OHSAS 18001, bendrovės produkcijai suteiktas ES ekologinis ženklas „EcoLabel“ ir Šiaurės šalių „Nordic Swan“. Bendrovė taip pat turi FSC sertifikatą. Jis užtikrina, kad produktai yra pagaminti naudojant medieną iš miško, kuriame laikomasi tvarios plėtros principų. Tuo metu bendrovei suteiktas BFR sertifikatas patvirtina, kad įmonės gaminama produkcija gali turėti sąlytį su maisto gaminiais.

Pranešimą paskelbė: Justė Kudžmaitė, UAB „INK agency“

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą