Verslas

„Goodyear“: pradedame bendradarbiavimą su „Citroën“

„Goodyear“ pristato koncepcinę padangą C100, sukurtą specialiai „Citroën 19_19 Concept“ elektromobiliui.

Šimtmetį mininti „Citroën“ sukūrė autonominį ir interneto ryšį palaikantį elektromobilį „Citroën 19_19 Concept“. Išskirtiniais dizaino, komforto bei privatumo parametrais pasižyminčiam automobiliui sukurta „Goodyear C100“ padanga išsiskiria padidintais matmenimis, lyginant su ankstesniais modeliais, ir estetiniais bruožais, kurie atitinka įspūdingą „19_19 Concept“ dizainą, ir suteikia šiam unikaliam automobiliui būtiną komfortą bei geras važiavimo savybes.

„Koncepcinė padanga „Goodyear C100“ buvo sukurta konkrečiai „Citroën 19_19 Concept“ automobiliui,“ sako Mike Rytokoski, „Goodyear“ marketingo vadovas Europoje. „Ši padanga pasižymi technologijomis, kurios suteikia maksimalų komfortą ir našumą elektriniam transportui, bei išmaniomis savybėmis, būtinomis autonominiams automobiliams.“

C100 pasižymi keletu pažangių savybių: 

  • „Aukšta ir siaura“ konstrukcija: C100 yra beveik vieno metro skersmens, nors dažniausiai padangų skersmuo yra 60 cm. Didesnis skersmuo užtikrina didesnį našumą, komfortą, patogesnį važiavimą, geresnį sukibimą su šlapia danga. Padanga taip pat sukuria mažesnį pasipriešinimą riedėjimui, kuris padeda automobiliui „Citroën 19_19 Concept“ efektyviau naudoti energiją ir toliau nuvažiuoti.
  • Unikalus protektoriaus dizainas: C100 išsiskiria unikaliu, gamtos įkvėptu protektoriaus dizainu, kuris užtikrina komfortą ir puikias valdymo savybes. Kadangi padangos C100 protektoriaus juostą sudaro beveik 100 blokų daugiau nei vidutinėje padangoje, ji pasižymi tylesniu važiavimu, o tai nepaprastai svarbu siekiant užtikrinti elektromobilių komfortą. Be to, C100 protektoriaus griovelio mišinys yra tarsi natūrali kempinė – dėl gebėjimo kietėti esant sausai dangai ir minkštėti ant šlapios dangos, šis prisitaikantis protektorius pagerina valdymą, sukibimą ir stabdymą ant abiejų dangų.
  • Išmanumas ir ryšys su internetu: C100 koncepcija sukurta panaudojant pažangias jutiklių technologijas. Ji gebės įvertinti kelio paviršių bei oro sąlygas ir pranešti apie jas koncepcinio automobilio „Citroën 19_19 Concept“ autonominio valdymo sistemai, kad šis galėtų pagerintų važiavimą. Be to, ji pasižymės pažangia aktyvaus dėvėjimosi technologija, kuri įvertina padangos būklę ir padeda ją efektyviai ir laiku prižiūrėti.

Nors C100 yra visiškai koncepcinis gaminys, kai kurias iš jai panaudotų technologijų, pvz., „siaura ir aukšta“ konstrukciją, „Goodyear“ naudoja jau šiandien. Šiuo metu taip pat yra tobulinamos kitos išmaniosios padangos savybės.

„Citroën“ yra motorinio transporto pradininkė, kuri sukūrė daugybę žinomų transporto priemonių bei perversmą sukėlusių technologijų. „Goodyear“ tikra garbė bendradarbiauti su šimtmetį mininčia „Citroën“ kuriant naują transporto istorijos puslapį,“ – sako Mike Rytokoski.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Parašykite komentarą