Verslas

„Goodyear“ patvirtintas oficialiu „Pure ETCR“ padangų tiekėju

„Goodyear“ kuria specialiai „Pure ETCR“ skirtas padangas, kurių technologiją įkvėpė elektromobiliams skirtos „Goodyear“ padangos bei naujausių „Eagle F1 SuperSport“ asortimentas. Galutinė padangų specifikacija bus paskelbta pavasarį, prieš pirmąjį „Pure ETCR“ renginį.

Padangose bus naudojama pripažinimo sulaukusi automobilių sporto konstrukcija su nauju specialiu protektoriaus raštu, kurio dėka „Pure ETCR“ vairuotojai tomis pačiomis padangomis galės naudotis esant šlapiai ir sausai kelio dangoms – dėl šios priežasties vairuotojai galės vežtis mažiau padangų komplektų. „Goodyear“ ir „Pure ETCR“ vienija jėgas ieškodami tvarių mobilumo ir automobilių sporto ateities sprendimų.

„Goodyear“ marketingo vadovas Mike Rytokoski pastebi, jog kompanija pirmauja elektromobiliams skirtų padangų kūrimo srityje – pusė originalios įrangos padangų išradimų Europoje yra sukuriama būtent elektromobiliams ir hibridams.

„Kurdami „ETCR“, daug žinių pasisemiame iš padangų elektromobiliams kūrimo patirties. Galingų elektromobilių padangoms taikomi kiti techniniai parametrai nei benzininių ar dyzelinių automobilių padangoms – jos yra sunkesnės ir jų sukimo momentas didesnis, staigus. „Goodyear“ sukūrė šiam staigiam galios perdavimui pritaikytas padangas, jos gerai sukimba su kelio danga ir pasižymi gera trauka bei nedideliu pasipriešinimu riedėjimui, todėl jomis važiuojama ilgiau ir efektyviau. Mūsų partnerystė su „Pure ETCR“ yra kur kas daugiau nei vien padangų tiekimas – drauge pasinaudodami lenktynių patirtimi kursime naujai galingų automobilių kartai pritaikytą technologiją“, – sako Mike Rytokoski.

„Pure ETCR“ rems „Eurosport Events“, kuri taip pat remia ir „WTCR“ – FIA pasaulio kėbulinių automobilių taurę, kurios padangų tiekėju 2020-2022 m. taip pat bus „Goodyear“.

Išskirtinio formato renginiui, kuriame iki Didžiojo finalo reikia įveikti daug trumpų ir įtemptų rungčių ruožų, reikalingos geromis eksploatacinėmis savybėmis pasižyminčios padangos. „Goodyear“ daug dėmesio skirs greitam padangų įšilimui ir aukštam efektyvumo rodikliui visų varžybų metu. Tai reiškia, kad nuo pat lenktynių pradžios vairuotojai galės važiuoti dideliu greičiu ir jiems nereikės papildomų brangių padangų šildymo įrangų, kurios naudojamos kituose čempionatuose.

„Džiaugiamės, jog „Goodyear“ prisijungia prie „Pure ETCR“ ir taps šios serijos partneriu. „Goodyear“ įnašas į lenktynių istoriją unikalus – tai veiksmingumo ir inovacijų atstovas, puikus partneris mūsų šiuolaikiniams lenktyniniams elektromobiliams, – sako „Eurosport Events“ vadovas ir „Pure ETCR“ rėmėjas Fransua Ribeiro. – Šis sprendimas labai pasitarnaus mūsų partnerystei su „Goodyear“ „WTCR“ renginyje, tikimės, kad jis bus labai sėkmingas.  Naudojant išskirtinį, efektyvų, įvairioms oro sąlygoms tinkamą padangų dizainą bus galima gaminti mažiau „Pure ETCR“ padangų, o tai puikiai dera su mūsų įsipareigojimais dirbti tvariau. Neabejojame, kad „Goodyear“ bus geras „Pure ETCR“ partneris, tai puiki galimybė pradėti „Goodyear“ kampaniją #backtoracing.“

#backtoracing – „Goodyear“ grįžta į autosportą

Praėjusią vasarą paskelbus apie grįžimą į tarptautinį automobilių sportą, „Goodyear“ pergalingai dalyvavo FIA pasaulio ištvermės lenktynių čempionato LMP2 kategorijoje su „Jota Sport“ ir „Jackie Chan DC Racing“. „Goodyear“ taip pat tapo oficialiu FIA pasaulio kėbulinių automobilių taurės padangų tiekėju, grįžo į Vokietijos ir JK automobilių sportą (kaip naujasis ir vienintelis „British Touring Car Cup“ čempionato padangų tiekėjas) ir tiekia padangas pirmaujančioms Europos „Le Mans“ serijos komandoms.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Parašykite komentarą