Laisvalaikis

Geriausiam Lietuvos lobio medžiotojui atiteks 10 000 litų

Turtingas baronas Jums palieka savo palikimą – tikriausiai ne vienas apie tai svajojo bent vaikystėje. Tokia svajonė vienam laimingajam išsipildys jau rytoj. Tačiau dėl jos teks atkakliai kovoti prie Pagonijos uolos šalia Kauno įrengtame kliūčių ir užduočių ruože. Ten vyks „Taffel lobio medžioklės“ finalas, kuriame protingiausiam ir sumaniausiam atiteks barono Taffelbergo lobio skrynia su 10 000 litų.
Taffel lobio medžioklės finale dalyvaus dešimt laimingųjų, nuo balandžio dalyvavusių žaidime ir ieškojosių raktų nuo lobio skrynios. 10 raktų ir 1000 Taffel bulvių traškučių skrynių buvo išslapstytos po visą Lietuvą. Aktyviausiai buvo kasama šalia Vilniaus, Kauno ir pajūryje, bet lobiai buvo paslėpti netikėčiausiuose vietose įvairiuose Lietuvos kampeliuose. Raktai ir Taffel traškučių skrynios buvo slepiamos net skandinant vandens telkiniuose – ežeruose, upėse, mariose ir jūroje.
Pirmasis raktas buvo rastas gegužės pradžioje prie Perlojos miestelio, o paskutinis – dešimtasis – tik praėjusią savaitę Šaltiniuose, netoli Dieveniškiu. Simbolinis sutapymas, kad pasak gandų, legendinis Napoleono lobis užkastas būtent kažkur šiose vietovėse.
Šeštadienį lemiamame lobio medžioklės etape dešimties geriausių Lietuvos lobio medžiotojų lauks tiek fiziniai, tiek protiniai išbandymai: teks ne tik lipti į Pagonijos uolą ar karstytis Pagonijos voratinklyje, bet ir spręsti rebusus ar skaičiuoti. Tarp finalistų daugiausia bus Vilniaus, Kauno ir Šakių atstovų. Dienos pabaigoje „Taffel lobio medžioklės“ nugalėtojui atiteks skrynia su 10 000 litų.

Parašykite komentarą