Verslas

Gėlės mamoms – iš kitų mamų rankų: „Wolt“ kurjerė pasidalino savo patirtimi

Pirmąjį gegužės savaitgalį tradiciškai švenčiama Motinos diena – dar viena galimybė praleisti daugiau laiko su savo mamomis, jas nustebinti ne tik dėmesiu, bet ir skanėstais ar gėlėmis. Dalį pristatymų atliekančių „Wolt“ kurjerių-partnerių – taip pat mamos, kurioms šis darbas leidžia visur suspėti: ir gauti papildomų pajamų, ir prižiūrėti vaikus, ir poilsiauti.

Kada nenori, tada ir neprisijungia

Klaipėdietė Ramunė su maisto pristatymo platforma „Wolt“ bendradarbiauja jau keturis metus – nuo pat pirmų šios įmonės žingsnių uostamiestyje. Anksčiau labai intensyviu grafiku kurjere dirbusi moteris akcentuoja, kad pokyčiai darbinėje veikloje lėmė pokyčius ir kasdienybėje – dabar kur kas paprasčiau planuoti savo laiką.

„Jei kas nutinka ar tiesiog reikia su vaikais praleisti daugiau laiko, tądien atsijungiu nuo programėlės. Dėl to nekyla jokių problemų. Jei mažai užsakymų, dažnai pasirenku nelaukti, daugiau laiko praleisti namuose. Tad turbūt didžiausias „Wolt“ privalumas, kad galiu suderinti šią veiklą ir laisvalaikį, o dėmesį, kai to labiausiai reikia, skirti artimiesiems“, – apie savo patirtį dirbant „Wolt“ kurjere-partnere pasakoja Ramunė. 

Visada galima rasti kompromisą

Aišku, būna ir kitokių situacijų. Galimybė daugiau gauti papildomų pajamų motyvuoja maistą bei prekes pristatyti ir per šventes, itin dideliu užsakymų kiekiu pasižymi kalėdinis ir Naujųjų metų periodas, visas priešventinis laikotarpis. Juk pristatyti reikia ne tik restoranuose gamintą maistą, bet ir įvairias prekes, maisto produktus. Visgi, ir čia įmanoma rasti kompromisą.

„Stengiuosi neprisijungti į platformą tik per Naujuosius metus, nes, kaip sako prietarai, tuomet labai aktyviai reikės praleisti visus metus, – šypsosi pašnekovė. – Per Kūčias būnu prisijungusi iki šeštos valandos vakaro, o tada su visa šeima važiuojame lankyti giminių ar tiesiog kartu leidžiame laiką. Jei atlieku pristatymus per kitas šventes, vėliau pasiimu laisvadienių, per juos kartu ir pabūname. Šeima prie to priprato, mane palaiko, gerai, kad atsakomybes pasidaliname su vyru.“

Išsiskiria su šypsenomis

Dėl galimybės suderinti įvairias veiklas, „Wolt“ kurjeriu-partneriu norėjo tapti ir vienas Ramunės sūnus. Išmėginti verta, sako pašnekovė, nes sutinki įdomių ir malonių žmonių, pasitaiko ir linksmų situacijų.

„Daugiausiai linksmų istorijų būna, kai pristatau gėles, apie kurias klientas nieko nežino. Į duris beldžiasi ir sukčiai, tad natūralu, kad žmonės nenori jų praverti, ypač kai nieko neužsakinėjo! Tačiau papasakoji, kad gėlės tokiam ir tokiam asmeniui mamos dienos proga siunčiamos nuo tam tikro žmogaus, tuomet labai nedrąsiai atidaromos durys. O galiausiai išsiskiriame su plačiomis šypsenomis“, – pasakoja ir pati mamos dienos su nekantrumu laukianti Ramunė.

Pranešimą paskelbė: Karolis Adamonis, UAB „INK agency“

Parašykite komentarą