Transportas

GEFCO Kazachstano padalinys pasirašė susitarimą su Kazachstano geležinkelių operatoriumi

Nuo 2014 m. birželio mėnesio Kazachstano GEFCO padalinys siūlo naują geležinkelių paslaugą,
skirtą gamintojams ir greitai judančių prekių sektoriui. GEFCO vadovauja kasdienėms, kassavaitinėms ir kasmėnesinėms pervežimų paslaugoms ir patenkina užsakovų iš Europos, Rusijos ir Indijos poreikius.

„Ši nauja geležinkelių transporto paslauga Kazachstano GEFCO padaliniui yra didelis žingsnis į priekį. Šiame strateginiame regione kompanija prisidės prie geležinkelių eismo plėtros ir leis
mums konkuruoti naujose rinkose daugelyje verslo sektorių“, – sakė GEFCO Kazachstano padalinio generalinis direktorius Emil Ashualiev.

GEFCO Rumunijos padalinys išplėtė savo bendradarbiavimą su „Timken“

GEFCO Rumunijos padalinys dirbo su pasauliniu ritininių guolių ir jų pramoninių dalių gamintoju ir tiekėju „Timken“ nuo 2008 m. Partnerystę ketinama tęsti ir toliau. GEFCO šiam užsakovui teiks
naujas oro ir jūrų paslaugas. GEFCO jau gabena medžiagas gamybai iš Šiaurės Amerikos į „Timken“ būstinę Ploješti mieste, 50 km į Šiaurę nuo Bukarešto. GEFCO taip pat kiekvieną savaitę pristato pagamintus produktus tarptautiniams „Timken“ užsakovams – iš Rumunijos į Kiniją, Indiją, Singapūrą ir Jungtines Amerikos valstijas.

„Per šešerius šios partnerystės metus GEFCO galėjo teikti specialiai pagal „Timken“ poreikius pritaikytas paslaugas. Tokiu būdu tiekimo grandinė veiklia sklandžiai. Griežti mūsų darbo
metodai ir nuolatinis vykdymo stebėjimas buvo lemiantys šios partnerystės sėkmės veiksniai“, – teigia GEFCO Rumunijos padalinio generalinis direktorius Christophe de Korver.

GEFCO Dubajaus padalinys atnaujino partnerystę su „GK Automotive“

GEFCO Dubajaus padalinys pranešė, kad trejiems metams pratęsė savo sutartį su kompanija „GK Automotive“. Ji yra išskirtinis „Hyundai“ prekės ženklo tiekėjas Irakui. Pagal sutartį, GEFCO prižiūrės automobilių gabenimą iš Korėjos, jų saugojimą būstinėje Jebel Ali (Dubajaus pietvakariai), muitinės formalumus bei automobilių gabenimą į Iraką. Nuo tada, kai 2012 m. buvo atidarytas GEFCO Dubajaus padalinys, jis sustiprėjo Vidurio Rytuose ir gali plėtoti mainus tarp Kinijos ir Vakarų bei Rytų Europos.

„Džiaugiamės galėdami tęsti bendradarbiavimą su „GK Automotive“. Mūsų strateginė geografinė padėtis ir pažangiausia logistikos infrastruktūra suteikia galimybę užsakovams regione pasinaudoti GEFCO Grupės specialiai pritaikytais sprendimais ir palaikymu“, – aiškino GEFCO Dubajaus padalinio generalinisdirektorius Stefano Polloti.

GEFCO Kinijos padalinys – „Volkswagen“ logistikos tiekėjas

Kinijoje GEFCO pasirašė sutartį su „Volkswagen“, kuri užtikrina importuojamų automobilių „Skoda“ ir „Volkwagen“ distribuciją. Filialas gauna automobilius iš šalies rytuose esančių Šanchajaus ir
Tiandzino miestų, ir užtikrina jų pristatymą į 150 prekybos vietų visoje Kinijoje. Tarp jų yra ir sunkiai pasiekiamos vietovės Tibete bei Sindziange.

„Pagamintų automobilių logistika yra viena iš tradicinių GEFCO Grupės veiklos sričių. Ši nauja partnerystė su Kinijos „Volkswagen“ puikiai parodo, kokios plačios yra mūsų žinios ir galimybės laiku, saugiai ir patikimai tenkinti šio sektoriaus poreikius“, – sakė GEFCO Azijos padalinio Pagamintų automobilių logistikos vadovas Laurent Sik.

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą