Laisvalaikis

Garsi aktorė ir dainininkė atvyksta į Klaipėdą vesti meistriškumo pamokas

Lido. Canto. Lituania (Pajūris. Daina. Lietuva)

Klaipėdoje liepos 16-22 dienomis I. Simonaitytės bibliotekoje vyks pirmasis tarptautinis projektas – meistriškumo pamokos  jauniesiems dainininkams ir pianistams Lietuvos pajūryje. Profesine patirtimi dalinsis  garsi dainininkė ir aktorė Darynn Zimmer (Niujorkas), profesorė Raminta Lampsatytė, pianistė (Berlynas – Vilnius).

Šiame projekte dalyvaus įvairaus amžiaus (nuo 12 m. iki 25 m.), iš įvairių Lietuvos miestų ir net turintys negalią jaunuoliai.

Meistriškumo pamokose didelis dėmesys bus skiriamas: dainavimo technikai, kvėpavimo, pozicijos, atramos pratimams; susipažinimui su repertuaru ir jo pasirinkimui; kalboms: anglų, italų, prancūzų, vokiečių, lietuvių; stilistikai ir frazuotiems; laikysenai, vaidybai scenoje; pianisto ir dainininko suderinamumui scenoje; kūno laikysenai dainuojant  stovint, grojant pianinu sėdint…

Kursai yra atviri visuomenei.

Liepos 20 d. (penktadienis) 17.00 val.  I. Simonaitytės bibliotekos Konferencijų salėje bus organizuojamas baigiamasis koncertas visuomenei, kuriame kartu su studentais koncertuos ir profesorės.

Liepos 22 d. (sekmadienis) vyks koncertas Palangoje Evangelikų Liuteronų bažnyčioje.

Dalyviai dėkoja I. Simonaitytės administracijai už suteiktas patalpas ir asmeniškai Daivai Nekrošienei už šiltą bendradarbiavimą,  Palangos evangelikų liuteronų parapijai už suteiktą nakvynę.

Pranešimą paskelbė: Ieva Grigaitytė, Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka

Parašykite komentarą