Verslas

„Galvosūkių pasaulis“ tampa didžiausio Baltijos šalyse stalo žaidimų parduotuvių tinklo „Brain Games“ dalimi

Latvijos stalo žaidimų platintojas ir leidėjas „Brain Games“ atkeliauja į Lietuvą – taip nuo šiol vadinsis įmonės įsigytos „Galvosūkių pasaulio“ (UAB „New Media Publishing“) parduotuvės, prekiaujančios galvosūkiais ir laisvalaikio prekėmis. Prie jau turėtų 8 parduotuvių Latvijoje ir Estijoje, „Brain Games“ prijungė 7 „Galvosūkio pasaulio“ parduotuves Lietuvoje, tapdama didžiausiu stalo žaidimų parduotuvių tinklu visose Baltijos šalyse.

Anot „Brain Games“ įkūrėjo ir generalinio direktoriaus Egils Grasmanis, sprendimas įmonės veiklą į Lietuvą plėsti įsigyjant „Galvosūkio pasaulio“ parduotuves – strategiškai pamatuotas bendrovės žingsnis, pakelsiantis tiek Lietuvos, tiek Baltijos šalių stalo žaidimų rinką į naują lygį.

 „Galvosūkių pasaulis“ jau daugiau nei dešimtmetį buvo patikimas mūsų partneris, kurio parduotuvėse buvo galima rasti „Brain Games“ gaminamų žaidimų. Džiaugiamės galėdami užmegzti dar artimesnį ryšį su šia patyrusia komanda. Tokiu būdu priartėjame ne tik prie Lietuvos stalo žaidimų ir galvosūkių entuziastų, bet ir prie mūsų misijos įgyvendinimo – suteikti galimybę Baltijos šalių gyventojams laisvalaikį praleisti reikšmingai, taip sukuriant dar artimesnį ryšį su savo mylimiausiais žmonėmis.

Taip pat tikimės, kad surėmę pečius ir toliau užtikrinsime nepriekaištingą mūsų klientų patirtį apsiperkant, o tai padaryti padės visiems „Brain Games“ žaidimams suteikiama viso gyvenimo garantija“, – sako E. Grasmanis.

Sieks stalo žaidimus paversti populiariausiu hobiu

Pasak „Brain Games“ parduotuvių direktorės Lietuvoje Gintarės Makauskaitės, šis sprendimas padės padidinti stalo žaidimų populiarumą visose Baltijos šalyse ir sudarys dar daugiau progų patirti įsimintinų akimirkų su artimaisiais.

„Populiariausius stalo žaidimus – šachmatus ir šaškes – galima rasti bene kiekvienuose Baltijos šalių gyventojų namuose. Tačiau mes siekiame, kad estai, latviai ir lietuviai turėtų galimybę įsigyti gerokai daugiau, naujausias tendencijas atitinkančių stalo žaidimų, o šis užsiėmimas taptų populiariausiu hobiu Baltijos šalyse. Juk tai – vienas iš smagiausių būdų prasmingai ir produktyviai praleisti laiką su savo šeimos nariais ar draugais“, – teigia G. Makauskaitė.

Gyventojų įpročius paveikė ir pandemija

Anot „Brain Games“ parduotuvių direktorės Lietuvoje, lietuviams yra itin būdingas nuolatinis naujų stalo žaidimų ieškojimas, o kalbėdama apie praėjusius metus, pašnekovė akcentuoja pandemijos įtaką šalies gyventojų įpročiams.

„Jei ankstesniais metais, jų pabaigoje būdavo galima išskirti vieną ar kelis didesnio susidomėjimo sulaukusius žaidimus, praėjusieji metai buvo kitokie visomis prasmėmis. Galima sakyti, kad lietuviai žaidimus rinkosi pagal tai, su kuo gyvena, tad aktualiausias jų atributas buvo būtent žmonių skaičius. Vis dėlto galima išskirti žaidimą „Pandemic“, kurio tematika – kova su virusu – itin sudomino gyventojus. Jo tiražas pernai pavasarį buvo išpirktas visiškai, o gruodį parduotuves pasiekė naujas leidimas, aktyviai perkamas iki šiol“, – sako G. Makauskaitė.

Šiuo metu „Brain Games“ Estijos, Latvijos ir Lietuvos gyventojams gali pasiūlyti daugiau nei 2 tūkst. prekių – nuo įvairiausių stalo ir kitokių žaidimų, iki galvosūkių. Pernai „Brain Games“ generavo 3,7 mln. eurų apyvartą.

Stalo žaidimus platinanti ir gaminanti įmonė Baltijos šalyse turi 15 parduotuvių – 4 Latvijoje, 4 Estijoje ir po „Galvosūkių pasaulio“ įsigijimo – 7 „Brain Games“ parduotuves Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose. 

Pranešimą paskelbė: Simona Putinaitė, UAB „Gravitas Partners”

Parašykite komentarą