Verslas

Galleria Riga steigia pirmąją Baltijos šalyse COS parduotuvę

Latvijos sostinėje Rygoje esantis Galleria Riga prekybos centras šiandien paskelbė sudaręs su Hennes & Mauritz (H&M) Group reikšmingą mažmeninės prekybos nuomos sutartį. Pagal ją numatoma įsteigti pirmąją Baltijos šalyse COS parduotuvę ir pagrindinę naują H&M parduotuvę. Jos abi bus atidarytos antroje 2016 metų pusėje.
Šiuo metu svarbiausią prekybos centrą Latvijos sostinėje sudaro 120 parduotuvių. Danijos investuotojų grupei priklausantis PC Galleria Riga yra įsikūręs centrinėje Terbatas Quarters dalyje – puiki vieta prekybai ir laisvalaikiui pagrindinėje miesto gatvėje.
Pasaulyje garsi švedų mažmeninės prekybos grupė su dviem prekių ženklais yra svarbi Galleria Riga dalis. COS pristatys modernių, praktiškų moteriškų, vyriškų ir vaikiškų modelių. Dvi naujos parduotuvės papildys Galleria Riga asortimentą, jame – tokie unikalūs šiuolaikinės mados ir restoranų vietiniai ir tarptautiniai prekių ženklai, kaip Marella, Max & Co, Suit Supply ir Mango. Mango parduotuvės užimamas plotas bus dvigubai padidintas – net iki 500 kv. metrų.
„Mums labai malonu pristatyti pirmąją COS parduotuvę Baltijos šalyse. Ji yra mūsų aktyvaus valdymo ir naujosios strategijos dalis tapti pirmaujančia Latvijoje parduotuvių galerija, skirta madai, maistui ir pramogoms. Artimai bendradarbiaujame su H&M grupe, kad būtų užtikrinta tinkamiausia erdvė dviem geriausiems prekių ženklams. Tikimės, kad Galleria Riga esančios H&M ir COS patrauks daugelio latvių bei prekybos centre apsilankančių užsieniečių dėmesį”, – sako Håkan Pehrsson, Galleria Riga turto valdytojas ir Retail Headquarters (THERHQ) generalinis direktorius.
Per pastaruosius 6 mėnesius buvo sudaryti 38 sandoriai sukurti erdvę naujiems projektams ir atnaujinti koncepciją. Centrinis pastatas turės naują trijų aukštų stiklinį fasadą, įėjimas į prekybos centrą bus atviresnis ir malonesnis.
Nuo pat veiklos pradžios – 2007-ųjų – COS yra vienas iš sėkmingiausių H&M kompanijos prekių ženklų su gerai žinomu šiuolaikiškų madingų moteriškų, vyriškų ir vaikiškų drabužių asortimentu. Naujoji COS parduotuvė papildys jau esamų 165 parduotuvių 31 pasaulio šalyje sąrašą. Tuo tarpu H&M turi daugiau nei 3 900 parduotuvių 61 pasaulio šalyje, Galleria Riga bus septinta šio prekės ženklo parduotuvė Latvijoje.
Atvėrusi duris 2010 metais, Galleria Riga yra naujausias prekybos centras Rygoje. Dėl unikalių nuomininkų jį pamėgo vietiniai gyventojai, verslo bendruomenė, biurų darbuotojai ir turistai. Daugiau nei 24 000 kv. metrų ploto prekybos centre yra viena iš didžiausių Baltijos valstybėse restorano stogo terasų, iš aštunto aukšto galima apžvelgti visą miestą. Galleria Riga prekybos centrui atstovavo Retail Headquarters ir CBRE.
Norėdami sužinoti daugiau informacijos, susisiekite su:

Apie THERHQ
THERHQ yra konsultavimo įmonė, ji veikia nekilnojamojo turto srityje ir specializuojasi mažmeninėje prekyboje. Įkurta 2013 metais, THERHQ veikia Skandinavijos ir Baltijos šalių didžiuosiuose miestuose. Pagrindinės įmonės kompetencijos sritys yra plėtra ir lizingas.
Apie CBRE Group, Inc.
„CBRE Group, Inc.“ (NYSE:CBG), „Fortune 500“ ir „S&P 500“ įmonė, įsikūrusi Los Andžele, yra didžiausia pasaulyje komercinės paskirties nekilnojamojo turto paslaugų ir investicijų įmonė (pagal 2015 metų pajamas). Ji turi daugiau nei 70 000 darbuotojų (be filialų) ir aptarnauja nekilnojamojo turto savininkus, investuotojus bei laikinus valdytojus per daugiau nei 400 biurų (be filialų) visame pasaulyje. CBRE siūlo šias paslaugas: turto pardavimo ir lizingo strateginių konsultacijų bei vykdymo; korporcines; turto, įrangos ir projektų valdymo; hipotekinių bankų; įkainojimo ir vertinimo; plėtros; investicijų valdymo; mokslinius tyrimų bei konsultavimo. Prašome apsilankyti mūsų interneto svetainėje www.cbre.com.

Parašykite komentarą