Verslas

G. Karosaitė perima „Čili Holdings“ vairą

Vieną didžiausių Lietuvoje viešojo maitinimų tinklų, „Čili Pizza“ restoranus kontroliuojanti įmonė „Čili Holdings“ turi naują vadovą. Įmonės vairas grįžta į verslą valdančios šeimos rankas – nuo pirmadienio įmonei vadovaus valdybos narė Goda Karosaitė, pakeisianti Gražvydą Jukną.

„Visos įmonės vardu dėkojame pusę metų „Čili Holdings“ vėliavnešiu buvusiam G. Juknai už jo neįkainojamą indėlį į komandos darbą. Šiuo sudėtingu laikotarpiu Gražvydas išlaikė mūsų užimamas lyderio pozicijas šalies viešojo maitinimo sektoriuje. Tikimės, kad surasime bendradarbiavimo taškų ir ateityje“, – komentuoja įmonės valdybos narė G. Karosaitė.

G. Jukna įmonei vadovavo nuo 2021 m. rugpjūčio 25 d. Prieš tai vadovo pareigas jis užėmė bendrovėse „Arimex“, „Vilniaus duona“, „Sanitex“ ir „Cadbury“.

„Šie pusė metų kartu su „Čili Holdings“ buvo be galo vertingi, šį laiką skyriau užsibrėžtiems tikslams pasiekti ir įmonių veiklos optimizacijai. Tikiu, kad pavyko išnaudoti profesionalaus valdymo ir šeimos verslo narių sinergiją“, – sako G. Jukna.

Apie „Čili Pizza“:

Vienas didžiausių picerijų tinklų Baltijos šalyse „Čili Pizza“, veikiantis nuo 1997 m., turi 46 restoranus Lietuvoje, 25 iš jų veikia franšizės principu, iš kurių –17 Latvijoje. Iš viso tinklo restoranuose dirba 473 darbuotojai.

 

Pranešimą paskelbė: Irmina Šalčiūtė-Ričkienė, UAB „Idea Prima“

Parašykite komentarą