Sportas

Futbolo mokyklų atstovai susipažins su skautingo principais

Birželio 7-ąją Kaune pirmąkart bus surengtas seminaras tema „Skautingo principai, pradmenys, metodai ir naujausios tendencijos Europoje“, kurią atskleis patyręs futbolo skautas Michaelis Provaznikas.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) ir Futbolo techninio vystymo asociacija (FTVA) organizuoja seminarą Lietuvos sporto universitete, kurio metu dalyviai susipažins su čekų futbolo skauto M. Provazniko įdirbiu. Lektorius yra sukaupęs 10 metų veiklos patirtį ir paskutiniu metu dirbo Vokietijos Bundeslygos senbūvio Frankfurto „Eintracht“ klube.

Seminaro metu Lietuvos futbolo organizacijų atstovai detaliai susipažins su skautingo principais ir pradmenimis, naujausiomis jaunimo futbolo skautingo tendencijomis ir kasdiene skautų praktika Europos aukščiausiose lygose.

„Esu įsitikinęs, kad šis seminaras bus aktualus ir įdomus jo dalyviams, nes futbolo skautai žaidėjų ugdymą vertina kiek kitu kampu. Žiūrima į tai, kokios savybės turi būti ugdomos tam tikrame amžiaus tarpsnyje, kaip įžvelgti potencialą pas vėlyvo brendimo futbolininkus. Lektorius pasidalins savo patirtimi ir atskleis skauto profesijos ypatybes.

Mes matome poreikį suorganizuoti šį seminarą, nes siekiant jaunųjų žaidėjų kokybės, turi būti vykdoma tinkama atranka Lietuvos futbolo organizacijose, laikomasi skautingo kriterijų visuose ugdymo laikotarpiuose. Skautingas yra neatsiejama šiuolaikinio futbolo dalis, kuri dar nėra išvystyta Lietuvoje“, – reziumavo LVJFA direktorius Deimantas Bička.

Pranešimą paskelbė: Meda Piečytė, Lietuvos futbolo federacija

Parašykite komentarą