Laisvalaikis

„Freaks On Floor“ lyderis J. Jarutis papildomas gyvenimo valandas skirtų šeimai

Paroje gavęs dvi papildomas valandas, grupės „Freaks on Floor“ lyderis Justinas Jarutis jas išnaudotų leisdamas laiką su šeima: „Kasdien turime begalę įsipareigojimų ir darbų, dėl kurių verčiamės per galvą ir pamirštame svarbiausią dalyką – šeimą. Jei kas dienoje padovanotų papildomų valandų, be abejonės jas skirčiau laisvalaikiui su šeima. Ir dar dalį valandų išnaudočiau dažniau važinėdamasis motociklu“, – juokiasi J. Jarutis.

Gavęs dvi papildomas valandas dienoje, su šeima jas praleistų kas antras lietuvis, rodo mokėjimo internetu būdo „Sving“ atliktos apklausos duomenys. Kiti apklausos dalyviai papildomas valandas praleistų sportuodami ar šokdami (18,5 proc.), mokydamiesi ir tobulindami įgūdžius (15,6 proc.), užsiimdami mėgstamu hobiu (12,1 proc.) bei leisdami laiką su geriausiais draugais ar bendradarbiais (10,14 proc.).

Tarp populiariausių kasdieninių laisvalaikio leidimo būdų pirmauja naršymas internete. „Paradoksalu, jog įprastai žmonės prioritetą teikia laisvalaikio leidimui prie interneto bei TV, o štai atsiradus papildomoms valandoms paroje, jie daugiau laiko leistų jau ne prie kompiuterio ar TV, o gyvai bendraudami su šeima arba skirtų laiką savęs tobulinimui ir mokslinimui“, – pastebi „Sving“ rinkodaros vadovė Simona Savickienė.

Net trečdalis respondentų prisipažino kasdien apie valandą praleidžiantys parduotuvėse, kas sudaro 15 dienų per metus. „Apklausa patvirtino gana akivaizdų faktą – tie žmonės, kurie teigia apsiperkantys internetu, tam sugaišta mažiau laiko nei vykstantys į fizines parduotuves“, – pasakoja S. Savickienė.

Tyrimas atskleidė ir populiariausius lietuvių laisvalaikio praleidimo būdus: didžioji dauguma naršo internete ir žiūri televiziją, leidžia laiką su šeima, susitinka su draugais, sportuoja bei vyksta į gamtą. Įdomus faktas – kas penktas respondentas prisipažino laisvalaikiu dirbantis.

Siužetas apie papildomas dvi valandas lietuvių paroje: https://www.youtube.com/watch?v=GgjFsMbDWAA

Apie „Sving“

„Sving“ – 2013 m. Lietuvoje pristatytas mokėjimo internetu būdas, suteikiantis galimybę už prekę sumokėti vėliau. Šiuo metu jis siūlomas 23 lietuviškų el. parduotuvių, o gegužės mėn. susiejus su pirmąja Lietuvoje licencijuota elektroninių pinigų sistema „Paysera“ (Mokėjimai.lt), šis skaičius užaugs iki 400. Su „Sving“ už prekę galima sumokėti per 45 dienas be jokių papildomų mokesčių, o perkant pakanka nurodyti tik el. pašto adresą.

Parašykite komentarą