Verslas

„Forus“ pristato „US Token“ žetonus – suteikia galimybę programėlės naudotojams tapti įmonės bendrasavininkais

Praėjusiais metais Baltijos šalyse pradėjusi veikti estiška pavėžėjimo platforma „Forus“ Lietuvoje pristato „US Token“ žetonus, kurie leis programėlės vartotojams tapti įmonės bendrasavininkais. Naudojantis „Forus“ programėle Išleisti arba uždirbti pinigai bus konvertuojami į „US Token“ žetonus, kuriuos 2027 m. bus galima iškeisti į bendrovės akcijas.

„Forus“ praneša, kad programėlės naudotojams bus skirta 30 proc. platformos akcijų. Kiekvienas klientas ar pavežėjas, „Forus“ platformoje išleidęs arba uždirbęs 100 €, gaus vieną „US Token“ žetoną. Renkami žetonai kaupiasi, pavyzdžiui, išleidus 10 €, vartotojas gaus 0,1 žetono.

„US Token“ sistema yra „Forus“ platformos stuburas – mes siekiame ne tik suteikti aukštos kokybės paslaugas už protingas kainas, bet ir įdiegti naują požiūrį į verslą. Mūsų vizija yra įgalinti vartotojus kurti „Forus“ kartu. Suteikdami programėlės vartotojams galimybę tapti įmonės bendrasavininkais, tikime, kad taip tiek klientai, tiek partneriai-pavežėjai bus daug labiau suinteresuoti „Forus“ sėkme, todėl galėsime sparčiai tobulėti ir pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas“, – teigia Sander Sõõruma, „US Token“ programos vadovas.

Jis priduria, jog „US Token“ nėra dar viena lojalumo programa ar marketinginis triukas – sukauptais taškais negalima atsiskaityti už keliones, jie nesuteikia nuolaidų ar pinigų grąžinimo. „US Token“ tai ilgalaikio bendradarbiavimo pasiūlymas klientams bei partneriams-pavežėjams siekti „Forus“ sėkmės kartu.

„Forus“ plėtra pagrįsta programėlės vartotojų ir bendrasavininkų atsiliepimais. Visi žetonų turėtojai savo atsiliepimus ir idėjas gali palikti tiesiogiai per programėlę. Paskutinis atnaujinimas, atsiradęs pagal bendrasavininkių prašymą, yra galimybė naudoti kelių stotelių funkciją, jei naudotojui reikia suplanuoti maršrutą su daugiau nei viena stotele. Tai įrodo, kad „US Token“ programa nėra tik dar vienas rinkodaros triukas, o tikras ir labai realus būdas kartu su naudotojais kurti verslą.

Estijoje įkurta pavėžėjimo platforma „Forus“ vos per pusė metų išsiplėtė į visas tris Baltijos šalis ir įvykdė daugiau kaip 1,5 mln. užsakymų. Įmonė veiklą Lietuvoje pradėjo 2022 m. liepos mėn., o 2023 m. bendrovė įžengė į Maltą. „Forus“ planuose – plėtra į kitas Europos šalis.

Parašykite komentarą