Verslas

FIA pasirinko „Goodyear“ oficialiu Pasaulio kėbulinių automobilių taurės padangų tiekėju

„Goodyear“ buvo išrinkta tapti oficialia WTCR – FIA pasaulio kėbulinių automobilių taurės – padangų tiekėja. Po oficialaus FIA konkurso, „Goodyear“ taps serijų partnere ateinančius tris metus 2020–2022 m. sezonuose.  

2020 WTCR sezoną sudaro dešimt lenktynių trijuose žemynuose. Važiavimo trasos driekiasi Maroko, Vengrijos, Vokietijos, Slovakijos, Portugalijos, Ispanijos, Kinijos, Pietų Korėjos ir Makau keliais, o finalas bus surengtas Malaizijoje.

„Goodyear“ tieks savo naujausios kartos lenktynines padangas „Goodyear Eagle F1 SuperSport“, kurios skirtos slidžiai ir šlapiai kelio dangoms. Padangos bus pradėtos tiekti 2020 balandžio mėnesį WTCR sezono atidarymo metu Marakeše. 

FIA pasaulio kėbulinių automobilių taurę remia kompanija „Eurosport Events“, priklausanti „Discovery“ korporacijai. WTCR dalyvauja galingi serijiniai automobiliai, tarp kurių yra tokie prekės ženklai kaip „Alfa Romeo“, „Audi“, „Cupra“, „Honda“, „Hyundai“ ir „Lynk & Co.“ Ši partnerystė taip pat užtikrins didelį „Goodyear“ prekės ženklo matomumą tiek lenktynėse, tiek „Eurosport“ žiniasklaidos kanaluose.

„Goodyear“ turi didelę ir sėkmingą patirtį automobilių sporte ir mes labai didžiuojamės, kad ši bendrovė pasirinko WTCR kaip tarptautinių lenktynių flagmaną. „Discovery“ ir „Goodyear“ trejus metus aktyviai bendradarbiaus primindami lenktynininkų bendruomenei šį prekės ženklą ir transliudami kokybišką turinį su įvairiomis prekės ženklo aktyvavimo priemonėmis. Mes neabejojame, kad „Goodyear“ bus aukščiausios klasės WTCR partneris techninėse ir rinkodaros srityse“, – sakė „Eurosport Events“ vadovas ir WTCR rėmėjas Fransua Ribeiro.

„Mes džiaugiamės galėdami prisijungti prie „Eurosport“ ir FIA tapdami oficialiu FIA WTCR padangų tiekėju. Šis žingsnis prisideda prie mūsų neseniai įvykusio sugrįžimo į pasaulinį automobilių sportą FIA pasaulio ištvermės lenktynių čempionate. Tai leidžia „Goodyear“ užmegzti ryšius su gerbėjais įvairiose šalyse ir įrodyti „Goodyear Eagle F1 SuperSport“ lenktyninių padangų efektyvumą“, – sako „Goodyear“ marketingo vadovas Europoje Mike Rytokoski.

„Goodyear“ jau nuo seno dalyvauja aukščiausio lygio automobilių sporte ir turi 368 „Formulė 1“ didžiojo prizo pergales – daugiau nei bet kuris kitas padangų gamintojas. FIA WTCR sutartis primena apie reikšmingus „Goodyear“ pasiekimus Europos kėbulinių automobilių čempionate, WTCR pirmtake, aštuntame ir devintame dešimtmečiuose.  Per pastaruosius metus „Goodyear“ buvo vienintelis NASCAR padangų tiekėjas, o apie sugrįžimą į tarptautinį automobilių sportą pranešė pernai. Dabar „Goodyear“ tieks padangas FIA pasaulio ištvermės lenktynių čempionatui ir Europos „Le Mans“ lenktynėms.

Sugrįžimas į lenktynes sutapo su naujų „Goodyear Eagle F1 SuperSport“ padangų, priklausančių „Ultra Ultra-High-Performance“ (UUHP) serijai, išleidimu. Šios padangos jau buvo įvertintos kaip geriausios per pirmąjį UUHP padangų bandymą, atliktą internetinėje padangų apžvalgos svetainėje „Tyre Reviews“[1].

[1] 2019 m. „Tyre Reviews“ UUHP padangų bandymas

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Parašykite komentarą