Laisvalaikis

Europos parko mobilioji programėlė – kvietimas į meno ir gamtos pasaulį pažvelgti kitaip

Puiki naujiena visiems smalsiems ir besidomintiems, norintiems sužinoti daugiau ir pažvelgti kitaip – nuo šiol vos keleto mygtukų paspaudimu telefone taps prieinamas visiškai naujas, virtualus muziejaus po atviru dangumi gidas.

Nauja mobilioji programėlė skirta ne tik supažindinti, suteikti įdomios ir naudingos informacijos, bet ir praturtinti patyrimą Europos parke. Šiuolaikinio meno muziejų po atviru dangumi nuo šiol galite patirti kitaip: sužinoti daugiau, atkreipti dėmesį į naujas detales, įsigilinti. Pavyzdžiui, galima čia pat „peršokti“ į dešimtmečių istoriją ir pabūti meno kūrinio kūrybos proceso, įkurdinimo muziejuje dalyviais arba vaikštinėjant parko takeliais klausytis įdomių pasakojimų.

Nemokamos programėlės naudotojai galės atrasti įdomios informacijos apie meno kūrinius ir muziejų, peržiūrėti vaizdo siužetus, archyvinę medžiagą, klausytis garso įrašų, naršyti po muziejaus žemėlapį, keliauti pasirinktu maršrutu, matyti savo vietą muziejuje. Prie kai kurių eksponatų muziejaus lankytojai galės atrasti ir papildytos realybės sluoksnius.

Meninės vertės turinys programėlei sukurtas bendradarbiaujant su kūrybinių industrijų atstovais, menininkais, muziejaus kolekcijos meno kūrinių autoriais, pateikusiais naujų meninių interpretacijų.

Įstabaus meno pasaulyje atrandamas įkvėpimas ir atgaiva dvasiai, gamtoje praleidžiamas laikas itin svarbus sveikatai ir fizinei gerovei, o šiuolaikinės technologijos leidžia pažinti naujai.

Europos parkas, šiuolaikinio meno muziejus netoli Vilniaus, kurio ekspozicija po atviru dangumi išdėstyta net 55 hektarų plote, – puiki vieta turiningai ir sveikai praleisti laiką apsuptiems nuostabaus gamtos ir meno pasaulio.

Projektą „Kitoks žvilgsnis į meno ir gamtos pasaulį Europos parke“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Pranešimą paskelbė: Lina Karosienė, Europos parkas

Parašykite komentarą