Bankai ir Draudimas

„EMBank“pasiūlymas verslui – 0 % marža apyvartinio kapitalo paskoloms pirmus 3 mėn.

Skaitmeninis bankas „European Merchant Bank“ („EMBank“) iki gruodžio 31 d. pirmus 3 mėnesius suteiks verslui apyvartinio kapitalo paskolas iki 0,5 mln. eur su 0 % marža.

„Apyvartinis kapitalas itin svarbus verslui. Jis leidžia įmonei turėti pakankamai lėšų, kad bendrovė galėtų vykdyti savo kasdienius finansinius įsipareigojimus – apmokėti sąskaitas, mokėti atlyginimus ir pan. Taip pat įmonės, turinčios pakankamai apyvartinio kapitalo, gali investuoti į naują įrangą, įsigyti reikalingų žaliavų ir greičiau reaguoti į rinkos pokyčius. Nuo „EMBank“ įkūrimo pradžios bankas kelia sau tikslą būti partneriu, kuris padeda verslui augti. Manome, kad naujasis mūsų pasiūlymas yra tai, ko įmonėms šiuo metu reikia“, – teigia Aurelijus Šveikauskas, „EMBank“ pardavimų vadovas.

Skaičiuojama, kad „European Merchant Bank“ klientui pirmus 3 mėnesius apyvartinio kapitalo paskolos palūkanų norma bus EURIBOR metinių palūkanų dydžio – 4,1 %.

Iki gruodžio 31 d. verslas gali pasinaudoti dar vienu „EMBank“ pasiūlymu. Banko klientams vienerius metus nuo sąskaitos atidarymo dienos nereikės mokėti už visus internetu įvykdytus mokėjimus, atliekamus banko viduje ir per saugias tarptautinių mokėjimų sistemas SWIFT, SEPA bei TARGET2.

Taip pat bus nemokami tarptautiniai įeinantys ir išeinantys pavedimai eurais bei kitomis valiutomis su mokesčio tipu SHA arba BEN, išskyrus korespondentinio banko taikomus mokesčius. Nieko nekainuoja ir banko sąskaitos tvarkymas kas mėnesį, o naujiems klientams – ir sąskaitos atidarymas.

„EMBank“ turi ECB licenciją, yra SWIFT, SEPA ir TARGET2 narys. Bankas teikia apyvartinio kapitalo ir investicines paskolas, ypač skirtas smulkiam ir vidutiniam verslui, taip pat siūlo „bankininkystės, kaip paslaugos“ sprendimus.

Parašykite komentarą