Laisvalaikis

Elegantiškos dovanos idėja vyrui: trauktinės gaminimo rinkinys

Vienas dažniausių girdimų klausimų apie dovanas yra būtent apie dovanas vyrams. Nors vyrai tikrai nėra įnoringi dovanų atžvilgiu, tačiau susidaro įspūdis, jog vyrams iš ties daug sunkiau padovanoti kažką tokio, kas sukeltų teigiamas emocijas. Visgi, dovana vyrui nėra misija neįmanoma, kuomet pasitelkiate fantaziją ir atkreipiate dėmesį į naujienas.

Šiandien būtent apie tokią dovaną. Paprastą, tačiau tuo pačiu subtilią, su lašeliu paslapties ir fantazijos, tačiau tinkančią praktiškai visiems. Tai trauktinės gaminimo rinkiniai. Kas tai per naujiena ir kuo tai gera dovana?

Kas yra trauktinės gaminimo rinkinys?

Tai yra unikali ir įdomi dovana, idealiai tinkanti išlavintą skonį turinčiam vyrui. O galbūt tai tik pradžia bei įkvėpimas  skonio lavinimui. Bet kokiu atveju trauktinės gaminimo rinkinys susideda iš kelių esminių dalių, kurios ir sukuria dovaną.

  • Stilingas ir dailus butelis su etikete, kur nurodytas trauktinės skonis.
  • Butelio turinys – trauktinės kūrimo skoniai.
  • Elegantiška dovanų dėžutė su trauktinės gaminimo instrukcija.

Dovanų dėžutėje gali būti skirtingas skaičius butelių ir skirtingi skoniai – išbandysite daugiau, bus įdomiau.

Tad kur intriga? Intriga yra būtent pačiame trauktinės gaminimo procese. Jei nežinote ar pamiršote, kaip gaminama trauktinė, tai priminsime, jog trauktinė yra alkoholinis gėrimas kurį sudaro stiprusis alkoholis (40 laipsnių, dažniausiai degtinė) bei įvairūs „užtraukti“ skirti skoniai, dažniausiai tai džiovintos uogos, vaisiai, žolelės, prieskoniai. Svarbu, jog tai būtų sodrūs, kvapnūs ir aromatingi priedai.

Kaip jau supratote, alkoholio dovanų rinkinyje nėra. Bet yra visa kita ko reikia skaniam ir kvapniam gėrimui sukurti. Skonių pasirinkimas platus, tad jei žinote ir atpažįstate kas tiks bei patiks vyrui, kuriam dovaną renkate – puiku. Jei ne – galite rinktis vieną ar kelis iš klasikinių ir universalių skonių, kurie patinka praktiškai visiems.

Klasikiniai trauktinės skoniai šiuolaikiniam vyrui

  • Prieskoninis konjakas savaime atrodo kaip itin vyriškas pasirinkimas. Jis susideda iš šių ingredientų: razinos, ąžuolo drožlės (vidutinio skrudinimo), natūralus vanilinis cukrus, muskato riešutas, kalendra.
  • Prieskoninis viskis ne ką blogesnis pasirinkimas vyriško rinkinių sudėtyje. Šį skonį kuria: kalendra, gvazdikas, saldžioji paprika, džiovintas imbieras, muskato riešutas, apelsinų žievelės, čili pipirai, kardamonas, vanilė, razinos.
  • Aštrusis pipiras tinka stiprų gėrimą (visomis prasmėmis) mėgstantiems vyrams.   Čia karaliauja: raudonoji paprika, čili pipirai, juodieji pipirai, baltieji pipirai.

Kodėl tai gera dovana vyrui?

Tai įdomi, nenuobodi dovana, leidžianti įdėti darbo ir dėl to dar labiau pamėgti šią dovaną. O be to, kai trauktinė bus paruošta, tikėtina dovanos gavėjas pakvies dovaną išbandyti ir jus!

Parašykite komentarą