Verslas

„Ekskomisarų biuras“ skyrė 20 000 eurų paramą Santaros klinikoms

Saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ skyrė 20 000 eurų paramą Santaros klinikoms. „Ekskomisarų biuro“ teigimu, šiandien medikai, dirbdami ekstremaliomis sąlygomis bei rizikuodami, atlieka svarbiausią vaidmenį kovoje su COVID-19, todėl yra būtinas gydymo įstaigų bei medikų aprūpinimas reikalingomis apsaugos priemonėmis bei medicinos įranga, kad būtų laiku suteikta reikiama pagalba ligoniams, užtikrintas pačių medikų saugumas bei užkirstas kelias viruso plitimui. 

„Šiandien ypač svarbu visiems susitelkti ir palaikyti vieniems kitus. Džiaugiuosi verslo bei kitomis organizacijomis, kurios šiandieninėje situacijoje nelieka abejingos, skiria paramą, parūpina apsaugos priemonių, ar kitais būdais padeda šalies gyventojams, o ypač medicinos atstovams, įveikti kilusius iššūkius. Tęsdami socialiai atsakingas iniciatyvas skyrėme piniginę paramą Santaros klinikoms. Pagrindiniai COVID-19 sukelti iššūkiai dar laukia priešakyje, tad, siekiant išvengti kritinių padarinių, ypač svarbi neatidėliotina medikų ir gydymo įstaigų parama“, – sako „Ekskomisarų biuro“ generalinis direktorius Arvidas Januška.

A. Januška taip pat primena, kad „Ekskomisarų biuras“ jau nuo pat karantino paskelbimo pradžios ėmėsi socialiai atsakingų iniciatyvų ir vieni iš pirmųjų atskubėjo į pagalbą savivaldybėms kovoje su virusu. Bendradarbiavimas vyksta iki šiol vykdant gydymo įstaigų bei saviizoliacijai skirtų patalpų stebėjimą ir apsaugą, užtikrinant viešąją tvarką. Šiandien teikdami šias paslaugas dirba beveik šimtas „Ekskomisarų biuro“ darbuotojų.

„Visų profesijų atstovams, dirbantiems priešakinėse kovos su virusu fronto linijose: medikams, policininkams, gaisrininkams, apsaugos darbuotojams, vaistininkams, pardavėjams, paštininkams, kurjeriams, savanoriams… ir visiems kitiems dirbantiems ekstremaliomis sąlygomis – pusei metų dovanojame nemokamą jų gyvenamojo būsto apsaugą. Taip atsidėkojant už jų darbą rizikuojant vardan kitų, kad mes visi būtume aprūpinti, saugūs bei sveiki. Ši dovana skirta esamiems ir būsimiems klientams. Jei esate šių profesijų atstovas, jums tereikia paskambinti telefonu 1646 arba užeiti į tinklapį: www.ekskomisaru-biuras.lt/lt/buk-ramus/ ir užpildyti tam skirtą formą“, – sako A. Januška.

Taip pat „Ekskomisarų biuras“, suprasdamas viruso keliamą grėsmę ypač vyresnio amžiaus ir rizikos grupėms priklausantiems asmenims, šiems savo klientams nemokamai pristato vaistus bei suteikia kitą neatidėliotiną pagalbą.

Pranešimą paskelbė: Artūras Mankevičius, UAB RINKOM

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą