Transportas

Efektyvesnei vežėjų komunikacijai – fotografuotų dokumentų siuntimas

UAB „AKTKC“ pristato naują transporto stebėjimo ir kontrolės paslaugos sprendimą „eTransportas – biuras“: nuo šiol iš vadybininko kompiuterio į vairuotojo planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną su Android OS galima ne tik siųsti žinutes bei suplanuotą maršrutą, bet ir gauti fotografuotus dokumentus.

Be to, vairuotojui gavus kelionės tikslą, planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone įrašyta programa automatiškai naviguoja transporto priemonę užduoto tikslo link.

Nauda verslui

„eTransportas – biuras“ aktualus logistikos, pervežimo paslaugų ir kitoms imonėms, kurioms reikia žinoti transporto priemonės buvimo vietą, bendrauti žinutėmis su vairuotojais ar koordinuoti jų darbą realiuoju laiku bei siųsti fotografuotus dokumentus.

UAB „Barela“ atstovas Andrius Grudžinskas įvertino išbandytas „eTransporto“ paslaugos naujoves:
„Mūsų įmonei ypatingai svarbu užtikrinti efektyvią komunikaciją tarp vadybininkų ir vairuotojų. Džiaugiamės galėdami siųsti žinutes vairuotojams ir gauti iš jų fotografuotus dokumentus operatyviai, tad neturime jokių nusiskundimų. Taip pat mūsų įmonei labai aktuali suplanuoto maršruto siuntimo vairuotojui funkcija, padedanti dirbti našiau“.

Paslauga padeda didinti darbo efektyvumą siunčiant ir gaunant informaciją iš vairuotojo iš karto, kai įvykdoma užduotis. Taip pat visi pranešimai saugomi archyve: žinoma, kas ir kada siuntė užduotis vairuotojui, ir ką šis atsakė. Be to, vienu metu galima siųsti informaciją tik pasirinktiems arba visiems vairuotojams.

Kaip veikia

Programėlę „eTransportas – biuras“ parsisiunčiama iš „Google Play“ parduotuvės nemokamai, o paslaugos teikimo sutartis sudaroma su UAB „AKTKC“. Naudotis paslauga galima iš karto.

Bendrovė jau daugiau nei dešimtmetį teikia transporto priemonių stebėjimo, valdymo ir kontrolės paslaugas privatiems bei verslo klientams. Per pastaruosius metus transporto sekimo paslauga papildyta analogų Lietuvoje neturėjusiomis funkcijomis: vadybininkų susirašinėjimu su vairuotojais, maršruto siuntimu ir transporto priemonių rezervavimo moduliu įmonėms.

www.aktkc.lt

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą