Transportas

„Dunlop“ vasarinių padangų naujienos

Prieš prasidedant vasaros sezonui „Dunlop“ pristato šių metų vasarines padangas miesto ir sportiniams automobiliams. Šios vasaros naujiena –  „Dunlop“ padanga „Sport Maxx RT2 SUV“ pritaikyta ir didesniems SUV automobiliams. 

NAUJIENA! Sport Maxx RT2 SUV

„Sport Maxx RT2 SUV“ yra sukurtos specialiai SUV savininkams, ieškantiems geresnių sportinio automobilio savybių. „Dunlop“ inžinieriai padangos formą idealiai pritaikė SUV tipo automobiliams. Šioje padangoje slėgio pasiskirstymas yra labiau subalansuotas. Tai užtikrina nuolatinį kontaktą su kelio paviršiumi, todėl net ir esant dideliam greičiui optimizuojamos valdymo, sukimo bei vairavimo savybės. Naujosios kartos gumos mišinys, patobulintas specialiai „Sport Maxx RT2 SUV“, pagerina padangos sukibimą su kelio paviršiumi, todėl puikiai tinka tiek sausiems, tiek šlapiems keliams.

„Sport Maxx RT2 SUV“ padangos gaminamos 11 skirtingo dydžio 17–20 colių skersmens ratlankių.

Sport Maxx RT2

„Sport Maxx RT2“ yra daug apdovanojimų pelniusios padangos „Sport Maxx RT“ pasekėja. Naujoviškas protektoriaus mišinys su sukibimą didinančiomis dervomis maksimaliai pagerina sukibimą tiek su sausa, tiek su šlapia danga. Dėl optimizuotų šoninių padangos sienelių automobilį lengviau pasukti, o stabdymo kelias yra trumpesnis nei su ankstesnių modelių padangomis, ypač važiuojant dideliu greičiu.

„Sport Maxx RT2“ idealiai tiks aukštos valdymo kokybės reikalaujančiose situacijose bei demonstruos puikias savybes tiek esant sausai, tiek drėgnai dangai.

„Dunlop“ „Sport Maxx RT2“ yra originali 5 serijos „BMW“, „BMW X1“, E klasės „Mercedes Benz“, „Mercedes Benz CLS“ ir „Mercedes Benz GLC AMG“ įrangos dalis. „Sport Maxx RT2“ gaminama 77 dydžių, 17–21 colių ratlankiams, iš kurių 11-oje yra įdiegta technologija „Noise Shield“.

SP QuattroMaxx

Keturiais ratais varomų bei padidinto pravažumo automobilių savininkai turėtų atkreipti dėmesį į „Dunlop“ vasarines padangas „SP QuattroMaxx“. Padangos ne tik suteikia malonumą vairuoti, bet ir išskirtinį kelio pajautimą. „Dual Silica“ mišinys užtikrina puikų sukibimą ir stabdymą. Protektoriaus raštas užkerta kelią akvaplanavimui, kurį gali sukelti vasarinė liūtis. Be neįtikėtinų savybių drėgnuose keliuose, padanga pasižymi ir puikiomis savybėmis važiuojant sausa danga.

„SP QuattroMaxx“ yra originali „Audi Q3“ ir „Range Rover“ įrangos dalis. „SP QuattroMaxx “ gaminama 17 dydžių, 17–22 colių ratlankiams, iš kurių dviejuose yra įdiegta technologija „Noise Shield“.

Sport BluResponse

„Sport BluResponse“ yra viena iš aukštos kokybės vasarinių padangų, pasižyminčių tokiomis savybėmis kaip puikus sukibimas su keliu, esant drėgnai dangai, ilgalaikiškumas bei degalų taupymas. Nuo savo pirmojo pasirodymo rinkoje ši padanga buvo puikiai įvertinta ne vieno žurnalo atliktame teste. Dideli kanalai „Sport BluResponse“ padangos viduryje efektyviai paskirsto vandenį po padanga, užkirsdami kelią akvaplanavimui. „Dunlop“ „Short Braking blocks” sutrumpina stabdymo kelią tiek sausuose, tiek drėgnuose keliuose.

„Sport BluResponse“ yra originali „VW Golf“, „Jaguar XE“, „Mini Countryman“ ir „Renault Twingo“ įrangos dalis. „Sport BluResponse“ padangos gaminamos 61 skirtingo dydžio 14–20 colių skersmens ratlankiams.

Sport Maxx Race 2

„Dunlop” „Sport Maxx Race 2“ yra daug apdovanojimų pelniusios padangos „Sport Maxx RT“ pasekėja. Ji buvo tobulinama kartu su „Porsche“, siekiant atitikti griežtus jų reikalavimus naujajam „911 GT3“. Naujoji „Sport Maxx Race 2“ yra pagaminta iš unikalaus mišinio, kuriam įkvėpimo semtasi iš motosporto. Varžyboms skirtų padangų gumos mišiniai sušyla greičiau nei įprasti. Tai pagerina trintį tarp padangos ir kelio dangos ir užtikrinamas geras sukibimas su kelio danga bei ilgalaikis, stabilus važiavimas automobiliu, pasižyminčiu aukšta valdymo kokybe. „Sport Maxx Race 2“ pasižymi puikia valdymo kokybe važiuojant sausa kelio danga, todėl idealiai tinka keliams skirtiems automobiliams.

„Sport Maxx Race 2“ padangos gaminamos 5 skirtingo dydžio 19–20 colių skersmens ratlankių.

Technologija „Noise Shield“

Šiuo metu „Dunlop“ siūlo 20 skirtingo dydžių padangų su putplasčio technologija „Noise Shield“, leidžiančia automobiliu važiuoti tyliau ir patogiau. „Dunlop“ „Noise Shield Technology“ sumažina triukšmą, atsirandantį dėl oro vibravimo keliu riedančioje padangoje. Padangoje įdiegtas naujoviškas putplastis sumažina vibruojančio oro keliamą triukšmą. Technologija „Noise Shield“ sumažina triukšmo lygį automobilio viduje vidutiniškai 4 decibelais.[1] Dėl nedidelio putplasčio svorio ir naujoviškos struktūros padangos vairavimo savybės nepasikeičia.

[1] Paremta vidaus kelių matavimais. Bandymai atlikti 2010 m. spalio mėnesį; padangų dydis 245/40R18; bandomasis automobilis; „Audi A8“; vieta – bandomoji trasa dėl triukšmo pagal GIC*L. 

Apie „Dunlop“

„Dunlop“ yra pasaulyje pirmaujantis aukštos ir itin aukštos kokybės padangų prekinis ženklas su įspūdingais laimėjimais motosporto srityje. „Dunlop“ patirtis lenktynėse paskatino sukurti naujovišką padangų, naudojamų reguliariuose lengvuosiuose automobiliuose, technologiją. Visada stengiamės pagerinti vairavimo patirtį ir visų tipų vairuotojams pasiūlyti naujausias padangų technologijas, pasižyminčias gera kokybe ir ilgaamžiškumu. Daugiau informacijos apie „Dunlop“ galite rasti www.dunlop.eu

Pranešimą paskelbė : Kristina Jugulytė, PR Service

Parašykite komentarą